etil alkol rp satın al
chat ege.net

linux kullanıyorum

heaven

Profesyonel
merhaba linux server kullanıyorum root giriş vs herşeyim var serverda flash çalışabilmesi için ne kurmam gerek bi chat scripti varda sunucu ile bağlantı kurulamıyor diyor kesip atıyor yardımcı olabilirmisiniz

Flash eklentileri için sunucuda herhangi bir ayar yapmanıza gerek yok. Çalıştırmaya çalıştığınız script serverden ne istiyor ki bağlanamıyor? Konuyu biraz daha açabilirmisiniz.

Ayrınca dönen hata nedir onu paste ederseniz durum daha kolay anlaşılacaktır.

O scripti almak için o parayı vermemişseniz çalışmayacaktır zira o tip scriptler ken sunucularına bağlanıp activasyon işlemi yapıyor olabilirler.

heaven

Profesyonel
para verilmedi ise buraya yazmazdık. o lisanslı dosyaları indirebilmek için para odendikten sonra user ve kullanıcı adı veriliyor ordan çekiliyor + .jar dosyaları 2 tane ayrı mail olarak geliyor.

Java multi-thread program with J2SDK 1.4.x under Solaris system

yukarıda yazan paket yüklümü servera ? freebsd ise sunucu tabanı çalışmaz diyor sitede.
ayrıca firewall yüklüyse ona göre ayarlar yapıldı mı?

forumdayim.net' Alıntı:
para verilmedi ise buraya yazmazdık. o lisanslı dosyaları indirebilmek için para odendikten sonra user ve kullanıcı adı veriliyor ordan çekiliyor + .jar dosyaları 2 tane ayrı mail olarak geliyor.
O zaman doğrudan aldığınız yere içinde server bilgilerinizin olduğu bir mail atın kesin yardım ederler. Hangi Linux dağıtımı olduğunu vs.

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet