chat eczaonline.com

Ne yapabilirim?

Bildiğiniz gibi 80630 scripti her yerlerde dolaşıyor. Benim de elime bir yerden geçti, ve kullanmak istiyorum. Fakat scripte emek vermiş kişilere gereken ödemeyi de yapmak istiyorum. Scriptin altında "Xkare" yazıyor. Ben de 3 haftada 3. mailimı attım Xkare'ye ama cevap vermediler. Scripti kullanmaya başlayacağım. Kayıtlara geçmesi için durumu buraya yazıyorum.

Xkare'yi tanıyanınız varsa lütfen bana cevap vermesini söyler misiniz?

Bir de scriptin fiyatını bilen varsa buraya yazabilir mi lütfen?

x-treme

Profesyonel
xkare scripti piyasaya sürenin ta kendisidir.
şimdi sen scripti mareze düşürene birde para mı ödeyeceksin
heh heh :D
eğer emek karşılığı vermek istiyorsan
gir sitesine adamlarla iletişime geç.. 80630.com

Anlamadım !

Ben scripti yapan Xkare diye biliyorum, yanlış mı?

Kim yaptı bu scripti yahu, 80630'un kendisi mi yaptı yani?

Y
80630.com scripti xkare yapimidir. xkare.com domaine whois atarak sahibiyle irtibata gecebilkirsiniz sanirim adi erkan di programcinin. 80630.com da ise uye ecomix gibi bir $eydi yanli$ hatirlamiyorsam.

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum