etil alkol rp satın al
chat ege.net

Odeme.com.tr Hizmetleri Askıya Alındı

zamanında uyardım ben üzerine basa basa..
yaptıkları iş yasal değildi. bankalar farkına varınca kapattılar haklı olarak

Türkiye deki bankalar verse bu hizmeti , küçük bir komisyon karşılığında ne iyi olur..hiç olmazsa paypal vs.. bağımlı kalmazdık..

aslında bir banka bunun farkına varsa
ciddi anlamda potansiyel var bu işte
Paypal tarzı bir sistem çok büyük bir eksik Türkiyede

bu sadece firmalara yönelik sanırım
yanlışmı biliyorum
birde bu sadece " ürün satışı" ile ilgili. ben paypal tarzı bir sistemi tercih ederim
paypalde satabildiğiniz her şeyi garanti alışverişte satabilmeniz mümkün. hostta satabilirsiniz domainde. fakat karşılığında fatura kesmeniz gerekiyor. en kötü ihtimal bir şahıs şirketi işinizi görür. Türkiyedeki kanunlar paypal tarzı bir yapılanmayı destekleyecek nitelikte değil.

tr.st : mesela arkadaşlık sitesi için ödeme sistemi kurulabiliyormu garantialisveris.com da
üyelik bedeli diye fatura keseceksen, üyelik paketleri yaratabilmen mümkün. ama eş zamanlı entegre edemiyorsun sistemine. garantialışveriş garanti sanal posunu kullanacak alt yapıya sahip olmayan veya alt yapı için harcama yapmayacak ticari işletmeler için çok ideal.

*siber*

Müptela
Malesef bu konularda çok geriyiz. odeme.com.tr önceleri yadırgamıştım ama işlerini iyi yapıyorlardı.

xfatihx' Alıntı:
http://www.bildirgec.org/yazi/odeme-com-tr-kirmizi-kart
odeme.com.tr'ye alternatif olarak http://www.vezne.com/ varmış bende ilk defa duydum bildirgec sağolsun
vezne.com un şuan kullandıracak pos u yok biliyorum ?

umarım odeme.com.tr bir an önce sorunlarını aşıp yoluna devam eder.

*siber*

Müptela
Garantialisveris.com a üyelik için gerekli

Hesap açmak için gerekenler
Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi
Ticari Sicil Gazetesi Fotokopisi
İmza Sirküleri
Vergi Levhası Fotokopisi
Kira Kontratı, Tapu
Normal bankadan pos almak ile arasında pek bir fak yok. Yani odeme.com.tr ye alternatif değil.

Garantialisveris.com a üyelik için gerekli

Normal bankadan pos almak ile arasında pek bir fak yok. Yani odeme.com.tr ye alternatif değil.
faturayı kestiğin yerde bunlar elbette var. kira kontratı veya tapu her kayıtlı iş için geçerli değil. şahıs şirketlerinde bunlar aranmıyor esnaf olarak kayıt yaptırırsan

*siber*

Müptela
faturayı kestiğin yerde bunlar elbette var. kira kontratı veya tapu her kayıtlı iş için geçerli değil. şahıs şirketlerinde bunlar aranmıyor esnaf olarak kayıt yaptırırsan
tr.st burada üye olurken frima ismi vergi no falan istiyor o zaman tam olarak nasıl üye olacağımızı anlatırmısın ? hepimiz yararlanmak isteriz.

*siber*

Müptela
Deneme mağazanız başarıyla tamamlanmıştır. 1 ay süre ile sadece sizin tarafınızdan görüntülenebilecektir. Mağazanızdan satışa başlayabilmek için size en yakın Garanti Bankası Şubesi'ne 1 hafta içinde başvurunuzu yapınız. Detaylı bilgi almak için tıklayınız.
bu aşamaları geçtiniz mi ?

odeme.com.tr ile çalışan bir yerden taksitle mal almıştım bu taksitleri yine bu adamlar tahsil edip firma sahibine öderler umarım...

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet