etil alkol rp satın al
chat ege.net

odeme.com.tr kullanan varmı?

hdogan

Profesyonel
birkac kisi kullaniyor sanirim, fakat ben pek pozitif etki alamadim (birkac konu uzerine kisilerle gorustum).

sanalcafe

Şen Üye
webmasterların istediği bi sistem sunmuş ama komisyon ve güvenilirlik açısından iyi dğeil gibi geldi
ondan kullananlara ulaşabilrsem güzel olur

sanırım başka bir şirketin postunu kullanıyor diye biliyorum. kullanan cok fazla yok bruada sanırım

hdogan

Profesyonel
Yaptiklari sey zaten kanunlara aykiri :) Finans firmasi olmasi gerekiyor bu tur bir islemi yapabilmesi icin...

PieRLuGi

Profesyonel
ben odeme.com.tr den reklam alıyorum, ufpuf.net reklamları, adamlar gün gün sözde ödeme yapmışlar,
ama hesapta bişey yok...

3 tanede mesaj attım tınlayan yok..

KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM...

*siber*

Müptela
Çıkarmadıkları zorluk yok. Müşteri için hiç bir kolaylıkları yok hep sorun hep sorun. Bulaşma derim.

K

KraL KadiR

PieRLuGi' Alıntı:
ben odeme.com.tr den reklam alıyorum, ufpuf.net reklamları, adamlar gün gün sözde ödeme yapmışlar,
ama hesapta bişey yok...

3 tanede mesaj attım tınlayan yok..

KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM...
ben odeme.com.tr ile ufpuf reklamı alıyorum
ve paramı 2 aydır tıkır tıkır odediler
ayrıca parayı her gun odemiyorlar
ayın 1 i ve 5 i arası oduyorlar ve hesabındaki paranın 30 ytl olması gerekiyor.

Su ana kadar bende sorun cıkarmdılar
ins. hicte cıkarmazlar :)

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet