chat eczaonline.com yazılım uzmanı gaziantep web tasarım

Ödeme hakkında?

atay

Müptela
Hesabımdaki para 100$ geçeli baya bi oldu. Fakat hala ödeme işlemde bile yazmadı. EFT için başvuru yapmıştım, eft başvurusunun mu bir etkisi oldu acaba?

atay

Müptela
ay başından beri 100$ den yüksekteyim. şu anda 250$ üzeri bi para var. pin girdim, vergi bilgilerini doldurdum........

trextra

Müptela
Ödemeleri bekletiyor olabilir misiniz?

Ödeme geçmişi sayfasında, üst bölümde bir uyarı mesajı var mı ?

atay

Müptela
hayır yok, ödemelerimi aylık olarak gönder olarak işaretli.... hesabım bölümündeki tüm bölümleri kurcaladım. bundan önceki adsense hesaplarımla aynı. hiçbişey yok...

bu eft dalgası için bi hesap eklemiştim. fakat o hesabın int. bankacılığı açık olmadığı için para gelmişsede kontrol edemedim. eft yüzünden mi bi sorun çıktı acaba?

bide, eft ayarlanınca, yinede her ayın sonundamı gönderiyorlar parayı. yoksa 100$ geçince yolluyorlar mı ?

ploop

Onursal Üye
pin kodunu 15'inden sonra girdiysen eğer ödeme işlemde yazmaz. eft gelince de aynı sistem olacak, yani bu ay kazandığını, gelecek ay 29-30'u gibi alacaksın.

atay

Müptela
pin kodunuda gireli baya bi oldu :) anlayamadım ya neden böyle olduğunu....

GoTcHA

Profesyonel
geçen ay 100 $ geçmiş olman gerekiyodu? öyle değil mi senin hesap?

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet