Duyuru Onaylı Makale Yazarlığı Başvuruları Başladı

KaRNeC

Kötü bir son, sonsuz bir umutsuzluktan iyidir.
Yönetici
Administratör
Onaylı Üye
Merhaba
Makale yazmak hem zor ve meşakkatli hem de edebi yönden yetkinlik gerektiriyor. Buna rağmen makale yazarlığı yapan bir kısım internet kullanıcıların özensiz ve bir o kadar da Türk dil kurallarından uzak yazı yazdıklarını ve bunları sattıklarını görmekteyiz. Bu durumda hem makaleyi alan aracı arkadaşlar hem de kullanan kurumlar bundan zarar görürken, işin ehli olmayan insanlar da hem makalelerin kalitesini hem de makalenin piyasasını düşürüyorlar. Karşılığında da kazanç sağlıyorlar.

Bizim bu duruma itirazımız var.
Makale yazarlığı yapanların da bir unvanı olmalı. Bunun için iyinet olarak makale yazarlığı yapabilecek arkadaşları belirleyip onlara Onaylı Makale Yazarı rankı vermeyi düşünüyoruz.

Peki onaylı makaleci olmak için ne gerekiyor?
Bunu madde madde yazmadan önce açıklayayım. Öncelikle bu konu altına onaylı makale yazarı olmak istediğinizi belirtiyorsunuz. Onaylı makale yazarı olmak isteyenlerden bizim istediğimiz bir konuda, 400 kelimenin altında olmayacak şekilde verilen saatte makaleyi bize ulaştırmanız gerekiyor. Yazıyı belirtilen saatte uygun konu altında yayınlayarak bize konu linkini gönderdiğinizde yazınızı inceleyerek makale yazarlığınızı onaylıyoruz ya da reddediyoruz.

Katılım şartları:
  • Sadece bireyel makale yazarları başvurabilir.
  • Makale satışı yapan aracılar katılamaz. (Editör paneli sahipleri örneğin.)
  • Yazılar dil bilgisi kurallarına uygun yazılmalıdır.
  • Belirtilen zamanda makalesini teslim etmeyenler elenir. Yazarlık için tekrar başvuru yapamazlar.
  • Makalesindeki eksiklerden dolayı elenenler tekrar başvuru yapabilirler.
  • Makalede anahtar kelime yoğunluğuna ve başlıkların ve alt başlıkların kullanımına dikkat edilecektir.
onaylı makale yazarları.png

makaleyaznet

Silver Üye
Onaylı Üye
Başarılar, iyinet için çok güzel bir planlama olmuş. Uygulamaya geçmesini sabırsızlıkla bekliyorum. Ben, aracı olduğum için katılamayacağım kurallara bakılırsa :)

Pire-Ferhat

Onaylı Üye
Güzel bir uygulama olmuş. Kaliteli yazarlardan iş aliriz artık inşaallah

gokhanemir34

Makale Yazarı
Onaylı Üye
Onaylı makale için beni de ekleyin hoca . Alanım sadece sağlık, kadın, güzellik ve psikoloji

mtnndr

Makale Yazarı
Onaylı Üye
Onaylı makale yazarı olmak istiyorum. Güzel bir uygulama umarım başarıya ulaşır. Fakat değerlendirmeler için Dil Bilgisi hocasına ihtiyaç olacak :)

KaRNeC

Kötü bir son, sonsuz bir umutsuzluktan iyidir.
Yönetici
Administratör
Onaylı Üye
Onaylı makale yazarı olmak istiyorum
Anahtar kelimeler:
Webmaster kimdir, webmaster nasıl olunur, webmaster ne kadar kazanır

Onaylı makale yazarı olmak istiyorum. Güzel bir uygulama umarım başarıya ulaşır. Fakat değerlendirmeler için Dil Bilgisi hocasına ihtiyaç olacak :)
Yönetimdeki arkadaşlar bu konuda gayet iyi aslında. Benim de yan alanım Türkçe öğretmenliği. Birlikte inceleyip bir karara varacağız.
Anahtar kelimeler:
TikTok nedir, Tik tok nasıl açılır

Onaylı makale yazarı olmak ben de istiyorum
Anahtar kelimeler:
Instagram abone, instagram kazancı,

Onaylı makale yazarı olmak istiyorum
Anahtar kelimeler:
Blog yazarlığı, ücretsiz blog açma, blogger

Anahtar kelimeler:
makale yazarlığı, makale nedir, kısa makale örnekleri

Onaylı makale için beni de ekleyin hoca . Alanım sadece sağlık, kadın, güzellik ve psikoloji
Anahtar kelimeler:
stres nedir, stresten kurtulmak, stres nasıl geçer

Ben de makale yazarı olmak istiyorum
Anahtar kelimeler:
Adsense para kazanma, Adsense kazanç, Google para kazanma

Onaylı Makale Yazarı olabilmek için, verilen anahtar kelimelerle ilgili makalelerinizi anahtar kelime yoğunluğu minimum yüzde 2 - maksimum yüzde 3 olacak şekilde, imlâ kurallarına uygun, en az 400 kelimeden müteşekkil, en geç 5 Mart 2019 Saat 08:30'a kadar uygun kategorilerde paylaşarak, yazınızın linkini buradan bize bildirmeniz gerekiyor.

Not: Yazıdaki hatalardan dolayı Makale yazarlığı onaylanmayan yazar arkadaşların yeniden başvuru yapma hakları olmasına rağmen, başvuru yaptığı halde yazısını teslim etmeyenlerin tekrar başvuru hakkı yoktur.

Son düzenleme:

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.