chat eczaonline.com yazılım uzmanı

Duyuru Onaylı Makale Yazarlığı Başvuruları Başladı

tuba

Onaylı Üye
Katılım
23 Haz 2019
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Yaş
24
Konum
Samsun, Türkiye
#25
Onaylı makale yazarı olmak istiyorum. Güzel bir uygulama umarım başarıya ulaşır. Fakat değerlendirmeler için Dil Bilgisi hocasına ihtiyaç olacak :)
Merhaba
Makale yazmak hem zor ve meşakkatli hem de edebi yönden yetkinlik gerektiriyor. Buna rağmen makale yazarlığı yapan bir kısım internet kullanıcıların özensiz ve bir o kadar da Türk dil kurallarından uzak yazı yazdıklarını ve bunları sattıklarını görmekteyiz. Bu durumda hem makaleyi alan aracı arkadaşlar hem de kullanan kurumlar bundan zarar görürken, işin ehli olmayan insanlar da hem makalelerin kalitesini hem de makalenin piyasasını düşürüyorlar. Karşılığında da kazanç sağlıyorlar.

Bizim bu duruma itirazımız var.
Makale yazarlığı yapanların da bir unvanı olmalı. Bunun için iyinet olarak makale yazarlığı yapabilecek arkadaşları belirleyip onlara Onaylı Makale Yazarı rankı vermeyi düşünüyoruz.

Peki onaylı makaleci olmak için ne gerekiyor?
Bunu madde madde yazmadan önce açıklayayım. Öncelikle bu konu altına onaylı makale yazarı olmak istediğinizi belirtiyorsunuz. Onaylı makale yazarı olmak isteyenlerden bizim istediğimiz bir konuda, 400 kelimenin altında olmayacak şekilde verilen saatte makaleyi bize ulaştırmanız gerekiyor. Yazıyı belirtilen saatte uygun konu altında yayınlayarak bize konu linkini gönderdiğinizde yazınızı inceleyerek makale yazarlığınızı onaylıyoruz ya da reddediyoruz.

Katılım şartları:
  • Sadece bireyel makale yazarları başvurabilir.
  • Makale satışı yapan aracılar katılamaz. (Editör paneli sahipleri örneğin.)
  • Yazılar dil bilgisi kurallarına uygun yazılmalıdır.
  • Belirtilen zamanda makalesini teslim etmeyenler elenir. Yazarlık için tekrar başvuru yapamazlar.
  • Makalesindeki eksiklerden dolayı elenenler tekrar başvuru yapabilirler.
  • Makalede anahtar kelime yoğunluğuna ve başlıkların ve alt başlıkların kullanımına dikkat edilecektir.
Ekli dosyayı görüntüle 853
onaylı makale yazarı olmak istiyorum
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet
Üst