ÖSS ye hazırlanan iyinet'çiler

Breeze

Müptela Üye
Arkadaşlar bu sene son kez ÖSS'ye gireceğim (inşallah son kez :D). 2004 ten beridir giriyorum sadece geçen sene girmedim DGS'ye gireceğim için.
Ama bu sene kararlıyım kazanmaya Allah'ın izni ile

DGS'de 80 mat sorusundan 77 sini yaptığım halde 2 yıllık okuduğum üni.'deki hocaların verdiği notlar yüzünden bir yere yerleşemedim (80 sorudan 90 net çıkarmam gerekiyor onun için DGS sınavına girmeyecem).

yalnız çözemediğim bazı sorular var (fizik,kimya) buraya sorsam cevaplarmısınız?

gokhans19

Müptela Üye
Bende össye ilk geçen sene girdim bu sene tekrar giricem geçen sene fazla bi bilgim yoktu bakalım bu sefer ne yapıcaz..

Grafix

Müptela Üye
öss'ye girdiğim gün çok rahattı,9.30 da girdim 11 de çıktım işim vardı :D
şaka maka hedefi olanlar çalışsın bir süre web işlerini askıya alsın derim.

TheFF

Profesyonel Üye
öss'ye girdiğim gün çok rahattı,9.30 da girdim 11 de çıktım işim vardı :D
şaka maka hedefi olanlar çalışsın bir süre web işlerini askıya alsın derim.

zaten öyle yaptım sadece forumu okuyorum boş zamanlarımda.. :D arada domainleri yenilemek zor oluyo o kadar :D

Zanza

Müptela Üye
Şimdiden başarılar össci arkadaşlara..
çok para kazanmayı hedeflediğiniz değil sevdiğiniz bölümlere girmeye çalışın benden tavsiyecik.

sepulchral

Müptela Üye
istemek başarmanın yarısıdır,
bu cümle her zaman için kafanızda olsun ;)
Aynen öyle.

İnsan istediği bir bölüme girince bir süre sonra mayışıyor. Hocalar illellah dedirtecek yakında. Vize haftası bitti. Adam içeriği bıraktı AOF ve KPSS çalıştı vizelerde. Anlam verememekteyim.

sesar

Profesyonel Üye
@webmasterevi Havaya girmeyi falan bırak otur çalış havaya girmeyi unutursun :)
Şaka bi yana gerçekten kaç ay oldu bayağı ilerlemen lazımdı şimdiye. İlk senense yine 2. bir hakkın olur. Benim gibi :)

ÖSS ye girecek arkadaşlar biraz neti azaltmalılar. 8 saat PC 8 saat uyku 8 saat ders güzel bir sistem ;)

WebmasterEvi

Profesyonel Üye
@webmasterevi Havaya girmeyi falan bırak otur çalış havaya girmeyi unutursun
Şaka bi yana gerçekten kaç ay oldu bayağı ilerlemen lazımdı şimdiye. İlk senense yine 2. bir hakkın olur. Benim gibi

ÖSS ye girecek arkadaşlar biraz neti azaltmalılar. 8 saat PC 8 saat uyku 8 saat ders güzel bir sistem
açıkca tam oturmadı çalışma planım filan.2 senem bu sene mutlaka 1 yere gitmem lazım bunu çok iyi biliyorum aslında ama NET Sevdası....

BAR1S

Pratik Üye
Arkadaşlar Allah hepinize zihin açıklığı versin, istedikten sonra olmayacak şey yok :)

Kimi arkadaşlar belki bana kızacak ama ben "neti bırakmak zor geliyor" vb. tarzdaki cümleleri bahane olarak bile görmüyorum. Net her zaman burda, her geldiğinizde sizi bekliyor olacak ama hayat öyle değil. Elinizde vakit varken şu sınavı kazanıp bir yere yerleşin, gerisi bir şekilde hallolur. İnternetin bir şekilde telafisi olur ancak hayatın geri dönüşü yok bunu aklınızdan çıkarmayın, iyi akşamlar :)

Diyenez

Pratik Üye
eğer benim gibi bir internet manyağıysanız sakın interneti bırakacam falan demeyin bir faydası olmuyor :)

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)