chat eczaonline.com yazılım uzmanı gaziantep web tasarım

PC'yi Yormayan Antivirüs Programı

Retall

Profesyonel
Arkadaşlar, benim eski pc'ye uzun süredir Nod32 kurulu fakat gerçekten çok yavaşladı bilgisayar. CCleaner gibi öneriler vermeyin hepsini denedim, bu iş başka. Benim sizden istirhamım, bana pc'yi yormayacak bir antivirüs programı önermeniz.

Yardımcı Olursanız Sevinirim.

damati

Üyeliği durduruldu
Eski Rumuz
KuaNNa
bende microsoft kullanıorum kasmıyor

CaLViN

Onursal Üye
Yormayan hangisi diye araştırıp sonuç bulamamak mümkün.
Lakin hangisi en iyisi derseniz kaspersky.

Y

Yapay

Yormayan hangisi diye araştırıp sonuç bulamamak mümkün.
Lakin hangisi en iyisi derseniz kaspersky.
Evet ücretli olarak tabi ki kaspersky fakat ücretsiz olarak ya avast ya da avg dir.
Bu konuda büyük testler yapılmıştı. Elimde makaleleri olacaktı. Bulursam koyarım siteye.

burkay

Şen Üye
aslında nod32 hafiftir, ondan daha hafifi farklı şekilde pcyi kasabilir, avira fena değil onuda deneyebilirsiniz

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 2)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet