chat eczaonline.com

Plesk Sorunsalı

windows standar x64 + vps= plesk tamamen uçtu.
Pleski deaktif edip ip üzerinden dosyalara erişim sağlanabiliyor.
Benim öğrenmek istediğim yeni bir domain iis üzerinden nasıl ekler ve siteyi sorunsuz olarak çalıştırız.
Dns sorunu vs olmaması için yapılması gereken bir işlem varmıdır?
Pleski tekrar kullanmayı düşünmüyorum. Bu sorun 3 aydır var ve yaklaşık 10 defa tekrar tekrar komple kurulmasına rağmen almanlar bu sorunu çözemediler.

Yardım bekliyorum.

sistem

Profesyonel
Benim öğrenmek istediğim yeni bir domain iis üzerinden nasıl ekler ve siteyi sorunsuz olarak çalıştırız.
Dns sorunu vs olmaması için yapılması gereken bir işlem varmıdır?
Pleski tekrar kullanmayı düşünmüyorum. Bu sorun 3 aydır var ve yaklaşık 10 defa tekrar tekrar komple kurulmasına rağmen almanlar bu sorunu çözemediler.
disconnect , yardım edebilirim Eğer bir kaç domaini manuel yöneticeksen Panelsiz

SaintOne

Profesyonel
Eski Rumuz
phiberoptic
En iyi panel panel kullanmamaktır. Çünkü sonuçta server'ın üstüne bir şeyler eklemiş oluyorsunuz ve hiç birisi tam uyumlu çalışmıyor , win.com.tr nin yaptığı gibi müşteriye uzun bir ftp şifresi ver mailide merak mail server kur panele ihtiyaç kalmaz...

peki elinde 20-30 domain varsa ve senin server da arkadaşlarınında siteleri bulunuyorsa o zaman ne yapacaksın.

hitix

Müptela
+sürekli DB açıp kapamak isteyenler?
+sürekli subdomain ekleyip çıkarmak isteyenler
+sürekli DBye yeni tablolar yükleyip silmek isteyenler
+sürekli FTP şifresini değiştirmek isteyenler

olursa ne olacak?

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum