PR 3,4,5 Siteler İçin Link Exchange Projesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ReferXchange

Profesyonel Üye
İYİNET Üyesi
Pr ı birbirine fazla uzak olmayan 30-40 sayıda sitenin birbirlerine hit vermelerini sağlamak üzere aşağıdaki gibi bir çalışma şekli öneriyorum.

Sonuçta katılımcılar tüm kategorilerine söz konusu kodu ekleyeceklerinden her site diğer sitelere kategori sayısı kadar link vermiş olacaklardır.

ortalama bir değer olarak :
(40 üye X 25 kategori = 1000 link)

Lütfen sitenin en altındaki başlığı "seçiklerimiz" ifadesi olan kutucuğa bakınız.
http://www.maxtr.com

Amacım, üye sitelerin minimum 1000 backlink kazanması...
Umarım başarılı oluruz.

Kurallar:

1. Üye olacak sitenin Google PR'ı 3,4,5 (ya da daha yüksek) olabilir,

2. Katılımcı sitesinin tüm alt kategorileri dahil olmak üzere aşağıda verilen kodu yayımlar. Kodun çalıştırılacağı sayfanın .php olması gerekmektedir. Güncelleme ve kontrol sorunu nedeniyle sitelerde kişisel kod bulundurulamayacaktır.

(footer 'a veya header'a eklemenizi tavsiye ederim sitenizin yapısı uygunsa.) Ayrıca kodun çalışması için de .php uzantılı bir dosyada okunması gerekir.

KOD:

<div align="center"><table width="728"><tr><td>
<?php include("http://www.maxtr.com/linx.php"); ?>
</td></tr></table></div>

3. Zamanla Pr değeri 3'ün altına düşen sitelerin sistemden çıkarılması mümkündür.

4. Sitelerin kodu yayımlayacakları yerin kısıtlaması yoktur.
(Son durumda, tüm siteler açısından konu tekrar değerlendirildiğinde koddaki sitelerin ilk 100 link içerisinde olması gerektiği sonucuna varılmıştır. Dolayısıyla 40 üye kabul edilebileceğine göre kodun ilk 60 linkin içinde olması gerekmektedir."60+40=100")

5. Katılımcının sisteme girebilmesi için kodu sitesine yerleştirdikten sonra, bu konuya gerekli bilgileri içeren bir mesaj atması gerekmektedir.

6. HTML sitelerin kodu manuel olarak ve değişiklikleri de kontrol ederek
eklemeleri gerekiyor.

7. Asp sitelerin ise aşağıdaki linklerdeki açıklamalara bakarak kendilerine uygun bir seçenek bulmaları gerekiyor:

http://forum.iyinet.com/showpost.php?p=35486&postcount=58
http://forum.iyinet.com/showpost.php?p=35745&postcount=61
http://forum.iyinet.com/showpost.php?p=37814&postcount=116

8. isteyen katılımcı istediği anda sitesinden kodu kaldırarak sistemi terkedebilir.

Saygılar...

B

besiktaslim

Guest
senden gidecek bayağı bir bw olacaktır :) text ama olsun pr bu tarz bişey düşündüm ama çok düşünüp vakit bulamayanlardanım heralde yarın katılmış olurum büyük ihtimalle ama şmdilik hereze iyi sabahın körleri :) ben yatar...

..:: GÜZEL PROJE BAŞARILAR ::..

Y

yarismalar.net

Guest
Bende katılmak isterim.
www.yarismalar.net PR3
Kodu ekledim. (ilk ben oldum herhalde :) )

Yalnız, sadece kayıtlı siteler, birde 2-3 tane "sizin siteniz" yazsa. Öyle bir sürü "sizin siteniz" olunca çok kalabalık duruyo.

ReferXchange

Profesyonel Üye
İYİNET Üyesi
Yarismalar.net in sitesinde kod var bu nedenle bu siteyi ekliyorum listeye.

Kodu ekleyen ve kurallara uyan siteleri bir gün içerisinde listeye eklemeye çalışacağım.

Ayrıca, en kolay bu yolu bulabildim.
Çünkü, herkesin birbirine güvenmesindense, herkesin belirli bir kişiye güvenmesi daha kolay olur diye düşündüm.
Asp için ayrı bir kod olabilir. Yawhoo.net için ve diğer olası başvurular için bir şey uydurmaya çalışacağım.

Turkelit.net te henüz çıkmadı. çıktığı anda ekliyorum..

Saygılar...

ReferXchange

Profesyonel Üye
İYİNET Üyesi
pardon , kusura bakmayın. :(

turkelit.net i de hemen ekliyorum.

Saygılar..

ReferXchange

Profesyonel Üye
İYİNET Üyesi
türkelit' Alıntı:
İyi bir fikir gerçekten
Ayrıca yeni bir footer.php hazırlıyorum bu akşam..
turkelit google de ne kadar çıkıyorsa katılan sitelerde o kadar çıkacak
http://www.google.de/search?q=turkelit&hl=de&lr=&filter=0
teşekkürler.
zaten esas amç bu. yani tüm siteler sisteme üye olan sitelerin tüm sayfalarında (en altta da olsa) yer alacaklar. bazılarımızın 10 larca alt kategorisi var.

Bir dahaki PR güncellemesine kadar bu işten tam ne kadar verim alacağımız belli olur.
İşimize yarıyorsa (ki ben yarayacağını düşünüyorum) devam ederiz. İstemeyen kimse de zaten siistemden çıkmak istemez . Benim PR ım bu işin de katkısıla 5-6 olursa böyle birşeyi kesinlikle bırakmam :)

Saygılar...

ReferXchange

Profesyonel Üye
İYİNET Üyesi
dll' Alıntı:
bu kodu html veya asp siteler nasil kullanacaklar?
Bu konuda yardımcı olamadım, kusura bakmayın.
Tavsiyesi olan bir kişi var ise html ya da asp siteler için nasıl bir kod gösterimi olabileceğine dair lütfen belirtsin.

Mutlaka bir yolu vardır.

Şu anda html olan bir site için server'ın php desteklemesi durumunda index.html yada footer.html dosyasının uzantısının .php yapılması ve kodun eklenmesi yeterli.

Saygılar...

S

Senbul

Guest
Bir aralar herkes Pr diye link değişimi yapalım diye durmadan konu acıyordu ama bu proje için pek ilgilenen yok....Bekliyoruz arkadaslar....

ReferXchange

Profesyonel Üye
İYİNET Üyesi
Senbul' Alıntı:
Bir aralar herkes Pr diye link değişimi yapalım diye durmadan konu acıyordu ama bu proje için pek ilgilenen yok....Bekliyoruz arkadaslar....
Projeye bundan sonra dahil olan ilk PR5 olan siteye reklam fiyatının uygun olması durumunda pop-up reklam vereceğim.

Daha ne yapayım arkadaşlar ? :)

Z

zeynelkoc

Guest
www.themp3king.com pr 4

kod siteye eklendi...

siteniz yazan yerde de maxtr.com a link veriyor onları düzeltirsen daha güzel olur diye düşünüyorum

ayrıca kodda tr karakter kullanmazsanız sevinirim bizim sitede tr karakter çıkmıyor

ReferXchange

Profesyonel Üye
İYİNET Üyesi
zeynelkoc' Alıntı:
www.themp3king.com pr 4

kod siteye eklendi...

siteniz yazan yerde de maxtr.com a link veriyor onları düzeltirsen daha güzel olur diye düşünüyorum

ayrıca kodda tr karakter kullanmazsanız sevinirim bizim sitede tr karakter çıkmıyor
tamam. gerekli düzeltmeleri hemen yapıyorum..

Siteniz yazan yerde Maxtr'ye link vermek yerine iyinet forumdaki bu mesaja link veriyorum. Sizce bu uygun olurmu? Fikirlerinizi belirtin lütfen ona göre düzelteyim..

(teşekkür ederim Zeynel)

Saygılar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 1)