Profesyonel Kurumsal SEO Hizmeti / E-Ticaret Sistem Hizmetleri

Katılım
8 Mar 2014
Mesajlar
6
Beğeniler
0
Yaş
28
Konum
İstanbul
#1
Profesyonel Kurumsal Seo Hizmetleri.


Search Engine Optimization (SEO)

SEO, ürün ve hizmetlerinizin ideal bir şekilde arama motorlarında kullanıcıların baktıkları ve ziyaret ettikleri alanlara pozisyonlanmasını sağlar. Önemli olan, şirket ve web sitenizin isminin yanında anahtar kelimelerinizin arandığında da hedef kitlenize ulaşılmasıdır.

Profesyonel SEO optimizasyonu - Kolay bulunabilirlik için;

Doğru ve arama motorları kriterlerine göre yapılmış Arama Motoru Optimizasyonu etkili online marketing için en önemli noktadır. Büyük arama motorlarında ilk arama sonuçlarının arasında bulunmak sitenizi çok sayıda kullanıcı tarafından ziyaret etmesini garanti eder. İsabetli SEO – Arama motoru optimizasyonu ile Web siteniz arama motorlarında dikkat çekmeyen bir siteden favori bir site haline gelir.

Uygun SEO optimizasyonu olmadan web siteniz iyi bir içeriğe sahip olsa bile, arka sayfalara pozisyonlanma veya yanlış anahtar kelimelere atanma ihtimali çok güçlüdür..

SEO, Arama motorlarında üst sıraları elde etmek ve doğru hedef kitleye ulaşan anahtar kelimeleri optimize etmek için tüm fırsatları sunmaktadır. Optimal bir SEO uygulanmasında web sitenizin yapısı, Google ve diğer arama motorlarında anahtar kelimeleriniz ile en iyi bulurluğu sağlayacak şekilde düzeltilir.

SEO- Arama Motoru Optimizasyonu tam olarak uygulandığında ne olur?

Poyraz Kurumsal Seo Hizmetleri tarafından uygulanan arama motoru optimizasyonu internette profilinizi güçlendirir ve tüm önemli arama motorlarında üst sıralarda bulunmayı sağlar. Doğru ve arama motorları kriterlerine uygun yapılmış arama motoru optimizasyonu ziyaretçi sayınızı ve ziyaretçi kalitenizi arttırır.

Bulunabilirliğinizi arttırın, biz bulunurluğunuzu arttırırız. Poyraz Kurumsal Seo Hizmetlerin´de Arama motoru optimizasyonu ve arama motoru marketing hizmetleri ile öngörülebilir başarıdır!

Başarı öngörülebilir, kullanıcı davranışlarına yönelik yapılan çalışmalar kullanıcıların yaklaşık % 80’den fazlası arama sonuçlarının sadece ilk iki sayfasına baktığını belirtmektedir. Sadece ilk iki sayfadaki pozisyonlar istenilen başarıyı getirmektedir. SEO optimizasyonu bunu hedeflemeli.

Poyraz Kurumsal Seo Hizmetleri tutarlı bir şekilde anlaşılır hedefler doğrultusunda SEO işlemlerinizi uygular. Profesyonel arama motoru optimizasyonunu müşteri odaklı fiyatlar içerisinde garanti ederiz! Ücretsiz teklif isteyiniz. Sizi bilgilendirmek için sabırsızlanıyoruz.


Arama motoru Optimizasyonu - İlk sıralarda yerinizi alın!

Bir arama motoru Optimizasyonu ile; Google, Yahoo, Bing ve Yandex gibi arama motorlarında en iyi yerlerde olursunuz. Web sitenizin arama motorlarında iyi konumlanması, sadece kazancınızı artırmakla kalmayıp, ziyaretçi sayınızı ve dolayısıyla potansiyel müşterilerinizin sayısını da artırır. Profesyonel bir Online Marketing Ajansı, sizin için gerekli olan stratejileri geliştirebilir.

Site-içi Optimizasyon ve Site-dışı Optimizasyon – Başarılı bir takım oyunu

Site-içi Optimizasyon, sitenizin yapılanması için gereken tüm uygulamalara yönelik yapılır. Bunların içinde HTML-Alanlarının yanı sıra, bir sunucunun CSS ve teknik ayarları da yer almaktadır. Dolayısıyla On-Page Optimizasyonu, web sitenizin teknik ve içerik yapısına yönelik uygulanır. Bunun önemli bir parçasını sitenizde yer alan yazı metinleri oluşturur, çünkü bir web sitesi ancak aranan kelimeler metnin içinde bulunursa optimal bir konuma yerleşebilir. Off-Page Optimizasyonu başlığı altında, sunucunuz üzerinde doğrudan uygulanmayan önlemler toplanır. Bu diğer web sitesi sahipleri ile iletişim anlamına da gelir.

Arama Motoru Optimizasyonu kararını neden almanız gerekir?

Her gün milyonlarca insan, arama motorları üzerinden çeşitli ürün ve hizmet araması yapmaktadırlar. Sitenizin ilk sıralarda olması, birçok potansiyel müşteriyi sitenize çekmenizi sağlar. Yani optimal bir konumlanma sayesinde, ziyaretçiler çok daha kısa bir sürede web sitenize ulaşırlar. Bu çok önemli, çünkü kullanıcıların %80’ni arama sonuçlarının ilk sayfalarının dışına çıkmazlar. Ayrıca bir arama motorunun ilk sırası %51’lik tıklanma oranına sahipken, 5. sıranın tıklanma ihtimali %8,6 civarındadır.

SEO sizi yükseklere çıkarır!

Poyraz Seo Kurumsal Hizmeti’nın tecrübelerinden faydalanın ve rakiplerinize karşı ticari avantaj oluşturun. Başlangıçta web siteniz için bütünsel bir analizin oluşturulması ve net hedeflerin belirlenmesi gerekir. Sonrasında bir Arama Motoru Optimizasyonu ile öyle düzenlenmeli ki, Google’in arama kriterlerine beklenen düzeyde uyum sağlayabilsin.
Başlangıç Paketi :

İç ve Dış SEO: Evet :harika:

Teknik Destek: Evet :harika:

Paravan Blog: 5 Adet :harika:

Anahtar Kelime: 3 Adet :harika:

Sosyal İmleme: 10 Adet :harika:

Fiyat: 250 TL/AYLIK :harika:

Profesyonel SEO Paketi;

Raporlama & Yükselme: VAR :harika:

İç ve Dış SEO: VAR :harika:

Teknik Destek: VAR :harika:

Profesyonel Backlink Analizi: VAR :harika:

Sektör ve Rakip Analizi: VAR :harika:

Sosyal Medya Paylaşımı: VAR :harika:

Anahtar Kelime Sayısı: 5 Adet :harika:

Tanıtım Yazıları: VAR :harika:

Etkili Backlink Çalışmaları: VAR :harika:

Fiyat: 600 TL/AYLIK :harika:

SIKÇA SORULAN SORULAR ;

İç Seo: Sitenin içerisinde anahtar kelimelere, başlıklara ve içeriklere uygulanan seo tekniğidir.

Dış Seo: Sitenin içerisinden bağımsız bir şekilde dış etkenlerle uygulanır; backlink, arama motorlarına kayıt, dizinlere kayıt ve diğer uygulamalar

Teknik Destek: Aklınıza birşey takılırsa Telefon'dan veya e-posta adresimizden teknik destek alabilirsiniz.

Sosyal Medya: Web sitenizi Sosyal Medya sitelerinde paylaşacağız, eğer Facebook, Twitter veya Google+ Gibi sayfalarınız yoksa birzat biz oluşturacağız

Anahtar Kelimeleriniz: İstediğiniz anahtar kelimeleri (keywords) üzerinde çalışma yapılır

Paravan Blog:Elimizdeki olan kaliteli Web 2.0 Paravan Bloglar kullanılmaktadır. En az PR (Page Rank değeri) 5 olan bloglarda yayınlanıcaktır.

Sosyal İmleme: En kaliteli imleme sitelerine siteniz yayınlanı. Site index'lenmesinin daha hızlı olmasını sağlamaktadır.

Raporlama: Her hafta bir rapor verilir. Böylece nasıl bir yükseliş olduğunu daha iyi anlamanıza yarayacaktır.

Organik SEO:
Doğal olmayan tekniklerden uzak durun, hem zamanınız çöpe gider, hem paranız hem de verdiğiniz emek boşa gider. Bizimle çalışıp başarıya ulaşın.

Profesyonel SEO;
Her türlü gereksiz masraflardan kaçının, SEO'ya yatırım yapın, yatırım geri dönüşünüzü arttırın. Rakiplerinizden herzaman bir adım önde başlayın.

İletişim İçin Tıkla:
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Üst