Psd To Css Yapılır(Sıfırdan Tasarım Dahil Ve Dle Entegre)

reklamsiz

Profesyonel
Psd To Css
# psd'leriniz aynen sorunsuz şekilde css'e dökülür(Çalışması Süresi Minumum 2 Maximum 5 Gün)

Fiyat : 20 Tl Anasayfa(her alt sayfa 10 TL)

Sıfırdan Çizim Ve Css Döküm​
# Sıfırdan çizim'de yapıyorum..

Fiyat : 80 Tl (min 2 gün max 5gün)

Psd To Css Ve Dle Entegre

Tasarımı Çizip Css Dökülmesi ve Dle Entegre

Fiyat : 250 Tl

Sadece Dle Entegre​
Fiyat : 60 Tl

Dle Seo Ayarlamaları ( Detaylı Çalışma )​
Fiyat: 50 Tl

msn ; msn ; reklamsiz@fullydown.net

Ozkan

Müptela
bir magazin teması çizsem yani psd benden olsa wordpress e entegre ne kadar tutar pm atabilirmisin

selim61

Onaylı Üye
Elimde sıfırdan bir çalışma var, bütçe sıkıntısı yok fiyatlarınızı 2 ye de katlayabilirim. Fakat sıradan bir çalışma değil, profesyonel çalışma istiyorum...
Örnek çalışmalarınızı görebilirmiyim?

oyunsoft

Yeni Üye
css kodlayan arkadaşa sitemin bir iki table yapısını yeniden css kodlattırdım işini iyi güzel yaptı :şekil:

yeni tasarım biraz acele yapılmış gibi :msp_biggrin:

reklamsiz

Profesyonel
css kodlayan arkadaşa sitemin bir iki table yapısını yeniden css kodlattırdım işini iyi güzel yaptı :şekil:

yeni tasarım biraz acele yapılmış gibi :msp_biggrin:
tasarım aceleye gelmedi çünkü tasarım daha önceden çizilmişti bu gece sadece css olarak kodlandı referans amaçlı.

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.