chat eczaonline.com yazılım uzmanı gaziantep web tasarım

Saldırı yapılan 320 site listesini indir ve reddet

SebastiHan

Platin Üye
Onaylı Üye
Merhaba arkadaşlar.
Siteme yapılan anti SEO saldırılarında kullanılan 320 domaini analiz edip listeye ekledim. Yaklaşık 5 saatimi aldı. Bu sitelerden gelen domainleri Google üzerinden reddettim. Anahtar kelimelerde yaşadığım düşüşün bu çalışmanın ardından yeniden eski haline döneceğini umuyorum.

engellenecekguncelliste2019.png

Siz de saldırı yapılan 320 adet siteyi txt dosyası olarak indirebilir ve direkt reddedebilirsiniz.

Dosya ektedir.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Merhaba isterseniz ahrefs gibi bir programla da sitenizi analiz edebilirim. Gözünüzden kaçan siteler varsa yardımcı olabilir

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet