SANAL MAĞAZANIZI AÇIN KENDİ İŞİNİZİN PATRONU OLUN...TÜRKİYE'DE BİR İLK HATTA DÜNYADA.

sahi1453

Yeni Üye
Katılım
16 Tem 2010
Mesajlar
2
Beğeniler
0
Yaş
36
#1
Eğer Profesyonel Olarak Bu İşle İlgilenmek Ve Profesyonel Bir Ekiple Çalışmak Ve Hiçbir Formaliteyle Uğraşmak İstemiyorsanız Bizi İncelemenizi Öneririz. Aşağıda Sanal Mağazalarımızın Mahiyeti Ve Özellikleri Belirtilmiştir.
şirket Sahibi Olmadan, Ürün Tedariği İle Uğraşmadan, Sermaye Harcamadan, Riske Girmeden, Tedarik Ve Lojistik Problemleri İle Uğraşmadan Kendi E-ticaret Sitenize Sahip Olacaksınız
Türkiye’de Ve Dünya’da Bir İlki Gerçekleştiren Just And Fast Toplu Tedarik Ve Hızlı Satış Sistemi İle Entegre Çalışan E-ticaret Sitelerinden Birisi Sizin Oluyor. Siz E-ticaret Sitenizin İsmini (domain Name) Hazırlayın Gerisini Bize Bırakın.
size Ait Olan E-ticaret Sitesine Ürün Girişi İle Ve Güncelleme İle Uğraşmanıza Gerek Kalmadan E-ticaret Sitenize Ürünler Just And Fast Sisteminden Entegre Bir Şekilde Gelmektedir Ve onbinlerce Ürün E-ticaret Sitenizde Satışa Sunulmaktadır.
sitenizin Tüm Güvenlik Alt Yapısı Ve Tüm Giderleri Şirketimiz Tarafından Karşılanmaktadır.
sitenizden Taksitli Veya Peşin Kredi Kartı İle Satış Yapabileceksiniz Ve Bunlar İçin Tüm Sanal Poslar Şirketimiz Tarafından Kurulacaktır. Sizin Herhangi Bir Şirkete Sahip Olmanıza Gerek Yoktur. Herşey Şirketimiz Tarafından Karşılanacak Ve Tüm Yükümlülükleri Şirketimiz Üstlenecektir.
size Ait Sanal Mağazada Satılacak Her Ürünü Sizin Yerinize Şirketimiz Tedarik Edecek Ve Ürünü Satın Alan Müşteriye Sizin Adınıza Yine Şirketimiz Kargo İle Gönderecektir.
sitenizden Satılan Ürünlerin Satış Faturalarını Yine Şirketimiz Müşterinize Kesecektir.
sitenizden Satılan Her Ürün İçin Kazancınızın %90’ını Şirket Size Ay Sonunda Nakit Olarak Ödeyecektir.
size Ait Sanal Mağazanıza Artık Kendi Üyelerinizi Kayıt Edebileceksiniz.
sıfır Risk, Sıfır Maliyet, Sıfır Zahmet İle E-ticaret Yapmanın Keyfini Çıkaracak Ve Yüksek Gelirler Elde Edebileceksiniz. Size Kalan E-ticaret Sitenizin Satış Yapmasını Sağlamak, Gerisini Biz Hallederiz.Mağaza Açmak İsteyen Kullanıcılarımıza Yardımcı Olmak Amacı İle Bu Konuyu Açıyoruz.sanal Mağaza Açmanın Türkiye'de Bir Prosedürü Yoktur.sattığınız Ürünlerin Faturasını Kesebilecek Durumda Olmanız Yani Vergi Mükellefi Olmanız Yeterlidir.sanal Mağaza Açmadan Önce Ne Satacağınıza İyice Bir Karar Vermeniz Gerekmektedir. Yani İnsanlar Ellerinin Altında Her Zaman Bulabilecekleri Şeyleri Çok, Çok Ucuz Olmaz İse Sanal Mağazalardan Almazlar Örneğin Bir Dvd Oynatıcıya İhtiyacınız Var Ve Cebinizde Paranızda Var Bunu Teknoloji Marketlerinden Hemen Almayı Mı Tercih Edersiniz Yoksa İnternet Üzerinden Alıp 3 Gün Beklemeyi Mi? Ben Olsam Hemen Gidip Alıp Sistemi Kurarım Belki Benim Kadar Aceleci Olmayanlar Vardır. O Nedenle Yukarıda Belirttiğim Örnekteki Gibi Her Yerde Rahatça Bulabileceğimiz Ürünleri İnternetten Satmanın Pek Bir Avantajı Yok Gibi. Tabi Çevreniz Ve Belirli Bir Markanız Yok İse...bu Nedenle Her Şeyi Satmak Yerine Belirli Bir Kategori Veya Ürün Grubuna Özel Bir Sanal Mağaza Açarsanız Kesinlikle Başarı Oranınız Artacaktır.
zaten İşimiz Gereği Bizde Kurulumunu Yaptığımız Sanal Mağaza Sistemlerinde Bunu Sık Sık Görüyoruz.
bir Dönem Bir Müşterimizin Tek Bir Ürün Satarak Çok Büyük Paralar Kazandığını Da Gördük.şimdi Ürün Yelpazesini Ve Tedarikçileri Belirledik Sırada Ne Var ?
çok Paranız Varsa Sanal Mağazalar Üreten Bir Şirkete Gidip Size Özel Bir Sanal Mağaza Yazılımı Yazdırabilirsiniz.
bunun Ortalama Fiyatı Profesyonel Bir Sistem Olacaksa 10.000 İle 50.000+ Tl Arası Olabilir.
ancak İnternet Alemi Sonu Olmayan Bir Ortam Olduğu İçin Eğer Büyük Bir Paranız Veya Markanız Yok İse Bu Kadar Çok Para İle Bu İşe Girmeniz Gerekmez.
piyasada Hazır E-ticaret Sistemleri Üreten Firmalar Vardır. Bizim Firmamızda Bunlardan Biridir.
ortalama 300tl İle 1500tl Arasında Yıllık Fiyatları Olan Hazır E-ticaret Sistemleri İle Bu Sektöre Girebilirsiniz.
hazır E-ticaret Sistemlerinin Avantajı Hem İlk Adım Olarak Çok Büyük Paralar Vermezsiniz, Hem De Büyük Bir Teknik Bilgi Ve Sunucu Alt Yapısının İçinde Boğulmazsınız Bunu Hizmet Veren Firmalar Sağlar Teknik Desteğini Verir, Siz Sadece Ürün Satışına Ağırlık Verirsiniz. Kafanız Rahat Olur.
sanal Pos İçinde Bir Şeyler Yazmak İsterim Ki Bu Çok Önemli Bir Konudur.
türkiye De Sanal Mağazayı Açmadan Sanal Pos Alamazsınız İlk Olarak Bankalar Sanal Pos Vermek İçin Sitenizi İncelemek İsterse
genelde İnceledikleri En Önemli Şey Ssl Sertifikasıdır. Ssl Sertifikası Kredi Kartı Güvenliği İçin Kullanılır. Kredi Kartı Bilgileri Ssl İle Şifrelenir Ve 3. Şahıslar Göremez Buda Bir Sanal Mağaza İçin En Önemli Şeydir.
ikinci Olaraktan Belirli Yazılar İsterler
gizlilik İlkeleri
satış Sözleşmesi
teslimat Ve Garanti Gibi Standart Yazılar Olmasını Kullanıcıyı Bilgilendirmenizi İsterler
eğer Bunlar Tamam İse Banka Sanal Posu Onaylar. Ve Kredi Kartı İle Satışa Başlarsınız. Bu Çok Önemlidir.
yaptığımız Bir Araştırmaya Göre İnternetten Yapılan Alışverişlerin Büyük Bir Kısmı Kredi Kartı İle Yapılmaktadır. Havale İle Ödeme Yapmak İnsanlara Zor Gelmektedir. Ve Zaman Kaybettirdiği İçin Tercih Olarak 2. Plana Atılmaktadır. Sanal Mağazanızın Büyümesi İçin Mutlak Sanal Pos Olması Gereklidir.
ya Da Bunlarla Hiç Uğraşmadan Sıfır Riskle Bir Kereye Mahsus 12 Aya Varan Taksitlerle Her Şeyi İle Hazır Bir Sanal Mağaza Satın Alabilirsiniz.
işte Size Sanal Mağazacılıkta Son Nokta
sanal Mağazalar Nasıl Çalışır
entegre Sanal Mağazalar Nasıl Çalışır Dünyanın En Modüler Sanal Mağazaları Just And Fast Sanal Mağazalarıdır. Sistemin Bir Birinden Üstün Özellikleri Mevcuttur. Sanal Mağazalar Sıfır Risk Ve Sıfır Maliyet Unusuru Üzerine Çalışmaktadır.
satın Alacağınız Sanal Mağazalar Anlık Entegrasyona Sahiptir. Sisteme Entegre Olan Bütün Sanal Mağazalar Sanal Bir Ağ İle Birbirlerine De Entegredirler. Just And Fast Sanal Mağazaları Ürün Ve Ödeme Alt Yapısı İle Sizlere Sunulmaktadır. Satın Alacağınız Sanal Mağazanızda Yapacağınız Ticaretin Maliyeti Sıfırdır. Sanal Mağazanızda Satılan Her Ürünü Sizin Yerinize Şirket Tedarik Eder Ve Müşterinize Kadar Faturası İle Birlikte Tüm Lojistik İşlemlerini Şirket Organize Eder. Siz Lojistik Ve Tedarik Problemlerine Zamanınızı Ve Eforunuzu Harcamadan Ve Riske Girmeden Sanal Mağazanızın Satış Yapmasını Ve Büyümesini Sağlıyorsunuz.
dileyen Sadece Kendi Ürünlerini Listeyebilir, Dileyen Sistemdeki Onbinlerce Ürünü Listeler. Dileyen Kendi Sanal Poslarını Entegre Eder, Dileyen Sistemin Entegre Ettiği Sanal Poslar İle Anında Satış Yapmaya Başlar. Dileyen Hem Sistemin Verdiklerini Kullanır, Hem De Kendi İmkanlarını Kullanır. Kısacası Bu Sistem Modüler Ve Dileğinize Göre Hareket Eder.
sanal Mağaza Sahipleri, Aynı Zamanda Sistemin Tedarikçileri Olabilirler. Sanal Mağazalarının Yönetim Panelinden Tanımlayacakları Ürünleri, Dilerlerse Sadece Kendi Sanal Mağazalarında Satabildikleri Gibi Dilerlerse Sisteme Entegre Olan Tüm Sanal Mağazalarda Satışa Sunabiliyorlar.tek Bir Tanımlama İle Sisteme Entegre Olan Yüzlerce Sanal Mağazada Ürün Satma Ve Tedarikçi Olma İmkanına Sahip Olabileceğiniz Tek Ve Benzersiz Bir Sistemdir.
örnek Site : http://www.ekostand.com
· Sınırsız Trafik
· Anlık Ürün Entegrasyonu
· Ödeme Alt Yapısı Entegrasyonu Ve Ortak Ödeme Alt Yapısı Sayesinde Anında Kredi Kartı İle Satış Yapabilme Özelliği
· Kendi Sanal Poslarınızı Entegre Edebilme Özelliği Ve Ortak Ödeme Alt Yapısı İle Aynı Anda Kullanabilme Özelliği
· Sınırsız Ürün Listeme Özelliği
· Listeyeceğiniz Ürünleri Sisteme Entegre Olan Diğer Sanal Mağazalarda Da Satabilme Özelliği
· Sıfır Risk Ve Sıfır Maliyet Özelliği
· En Ucuz Yıllık Hosting Ve Ssl Ücretine Sahip Olma Özelliği ( Yıllık 200.-tl + Kdv )
· Sistemden Satılan Her Ürünü Sizin Yerinize Şirketin Tedarik Etmesi Ve Müşterinize Şirketin Faturalayarak Gönderme Üstünlüğü
· Reklam Kazancından Pay Alma Hakkı Özelliği
· Sanal Mağazanızdan Kendi İhtiyaçlarınızı Toptan Fiyatına Alabilme Üstünlüğü.
· Üyelerinizin De Sanal Mağazanızdan Ürün Satabilmeleri Özelliği
· Sanal Mağazanız Üzerinden Tedarikçilerinize Yönetim Paneli Açabilme Özelliği
· Üyelerinizin Ve Tedarikçilerinizin Ürün Listelemelerinden Alınan Ücretlerden Kazanç Elde Edebilme Özelliği.
· Üyelerin Listelediği Ürünlerin Tüm Sanal Mağazalarda Satışa Çıkma Özelliği.
· Hediye Çeki / Puan Sistemi.
· Reklam Bannerı, Affiliate Ve Ürün Tavsiye Yöntemleri İle Üyelerinize Kazanç Elde Ettirerek, Ziyaretçi Sayınızı Arttırma Özelliği.
· Sipariş Takibi Özelliği.
· Kolay Kullanım Özelliği
· Site İçi Hızlı Ürün Arama Özelliği
· Görsel Değişiklik Yapabilme Özelliği
· Arama Motoru Optimizasyonu Özelliği
· Güvenli Alt Yapı Özelliği
· Ve Daha Birçok Özellik.
not: Şirket Asla Sanal Mağazaların Satış Yapacağını Taahhüt Etmez. Sanal Mağazaların Satış Yapabilmesi, Tamamen Sanal Mağazanın Sahibinin Beceri Ve Tasarrufundadır. Sanal Mağaza Sahipleri Sistem Üzerinden Ürün Listelemesi Yapabilmektedir, Ancak Faturasız Ve Yasaklı Ürünler Listesindeki Ürünleri Listeleyemezler. Network Marketing Şirketlerine Ait Ürünleri Sanal Mağaza Sahibi Sadece Kendi Sanal Mağazasında Listeleyebilir, Sisteme Entegre Olan Diğer Sanal Mağazalarda Bu Tür Ürünlerin Satışı Engellenmektedir. Kazanç Ve Ödeme :ödeme Alt Yapısını Entegre Olarak Alan Sanal Mağazaların Tüm Tedarikleri Şirket Tarafından Yapılmaktadır. Bir Aylık Dönem İçerisinde Satış Yapan Sanal Mağazaların Tüm Siparişleri Ay Sonunda Toplanır. Tüm Siparişlerin Satış Fiyatı Toplamlarından, Bayi Fiyatı Toplamları Ve Kargolama Ücretleri Çıkartılarak Elde Edilen Net Kazancın %90 I Sanal Mağaza Sahibinin Cari Hesabına Aktarılır. Takip Eden Ayın 15. Günü İle 20. Günü Arasında Yasal Kesinti Olan %10 Stopaj Kesintisi Yapılarak Banka Hesabına Nakit Olarak Yatırılır.
hemen Sanal Mağaza Satın
http://www.ekostand.com/?page=produ...egorykeyıd=4049
daha Detaylı Bilgi İçin Lütfen Aşağıda Adreslere Veya Şahsen Bana Ulaşın

www.e-ticaretyap.com
msn:thk64@hotmail.com
gsm:05053338328---->
hüseyin Kavak
www.jastandfast.com
 
T
#2
Yazınızı düzenleyiniz, Türkçe ile ilgili kuralları biz öğretmeyelim. Bu yazım tarzınızla bu yazıyı hiçbir üye okumaz.
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Üst