Sanalpos tedarik hizmeti artık sizde kredi kartı ile ödeme alabilirsin

Katılım
17 Nis 2011
Mesajlar
32
Beğeniler
0
Yaş
35
#1
Merhaba ;

E-ticaret vb. sitesi olup internet üzerinden satış yapan online ödeme alamayan sanal pos çıkaramayanlar için sanalpos tedarik hizmeti başlayacaktır.

Komisyon oranı : %20 'dir . Yapı Kredi ve anlaşmalı olduğu kartlara 9 taksit imkanı ve tek çekim imkanı mevcuttur.

Ödemeler Ay sonunda veya ortasında yapılacaktır. Günlük ödeme veya haftalık ödeme isteyen olursa extra görüşülecektir fakat komisyon oranında artış olacaktır.

Konu hakkında bilgi almak isteyen veya hizmet talep eden olur ise pm ile ulaşabilir.

Önemli : Sanalpos ödeme panelinde şuan için sorun çözülemediğinden ödeme görüntüleme vb işlemler manuel olarak yapılacaktır bir süre yaptıgınız satışları satış raporu halinde tarafımıza excel formatında göndermeniz gerekmektedir işleyiş bu şekilde devam edecektir. Ödemele 3d olarak alınır.

Hizmetten yararlanmak isteyenlere 1 yıl ücretsiz hosting ücreti verilecektir.Sanalpostan yararlanabilmeniz ve işleyişin sağlıklı çalışması için web sitenizi tamamen bizim sunucularımıza taşınması gerekmektedir.

E-ticaret yeni başlayacaklar için ise Proticaret sistemi ücretsiz kurulup teslim edilir. Aynı zamanda anlaşmamız bulunan 7 tedarikçi firmaya ait ürünler otomatik sisteme yüklenir direk 10.000 ürün ile ek gelir imkanı kazanabilirsiniz.
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Üst