chat eczaonline.com

Satılık Yazlık(izmir)

cınaroğlu

Profesyonel
İzmir dikilide satılık dubleks yazlık(terasa müsait isterseniz terasta yaptırırsınız)
İsteyen pm atsın telefon numaramı yazarım

GoTcHA

Profesyonel
usta mersinde yazlık var benim + araba takas yapalım dersen görüşelim.

GoTcHA

Profesyonel
Angelo' Alıntı:
Mersin'de hangi sitede yazlik
erdemliye 10 km kala tömük die bi yer var. orda akın sitesinde.

bu arada tek olarakta satılık. ege bölgesinden bi yerlerden takasta yapabiliriz. eskişehirdeyim ben mersin uzak kalıyo bana. izmir balıkesir tarafları ulaşım açısından daha avantajlı oluyo.

mersinde dublex yayla evi satılık. ilan sitelerinden bişey çıkmıyo malesef. ya da yanlış sitelere mi başvuruyoruz nedir. var mı önereceğiniz yer?

GoTcHA

Profesyonel
bu ilan siteleri ev satışında hiç yararlı olmuyo maalesef. araba satışında falan fena değil ama emlakta işe yaramıyo. ben daha ilan vermedim bu ev için. yeni yaptırdım içini daha hiç olmazsa bi kere gidip kalıyım diyorum :)

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum