chat eczaonline.com yazılım uzmanı gaziantep web tasarım

sedo kasım ödemesi yapıldı

arkadaşlar bugün farkettim
ayın 7 sinde falan onaylanan ödemeler bugün yapılmış
az bişe ama ilaç gibi geliyor bir öğrenciye
bol kazançlar...

Sanitarium

Profesyonel
linkvadisi' Alıntı:
bol kazançlar...
Hile yapmaya devam edersen bu sedo'dan aldığın son para olur benden söylemesi.

G

Gencadam

Sitene girince ortada açılan sayfa seni gümletecek büyük ihtimal haberin olsun linkvadisi.

manyax

Profesyonel
linkvadisi' Alıntı:
bol kazançlar...
hangi banka ?
komisyon kesildimi ?

bunu bilmyiordum

bende kaldırdım ama bilmiyordum hile olduğunu
sp2 den geçen pop-up kodu olsa pop-up açacam ama o da yok

sedo?yabancı kaldım açıklama yapsanız bizde ilgilenebilliriz
Sedo bir alan domain parking (alan adı parketme) sistemidir. Kullanmadığınız ya da satmak istediğiniz domain namelerden (alan adlarından) kazanç elde etmek istiyorsanız bu servisi kullanabilirsiniz. Sedo, Bunun için yapmanız gereken domaininizi (alan adınızı) Sedo'ya yönlendirmek. Sedo, (domaininizi)alan adınızı yönlendirdikten sonra sayfanızda reklamlar göstermeye başlıyor. Sayfanıza giren kişiler, reklamlara tıkladığı zaman 0.02? - 2? arasında para kazanıyorsunuz.

Kaynak; google

Adwors

Profesyonel
Tabiki silinir belli bir sure sonra, Satmak istediginiz domain kaliteli ise pop-up vb seyleri kullanmaniza gerek yok zaten musteri cikar.
Sedo.com'da parking isinden para kazanilmaz kazanilsa dahi cok kucuk miktarlar kazanabilirsiniz.
Parking isinden hile yapmadan para kazanmak icin elinizde ki domainlerin kaliteli ve ya typo typins olmasi gerekli, Bu sekilde ayda xxx,xxxx,xxxxx $ kazanabilirsiniz.
Bunun icinde sedo.com'u secmeyin, Daha fazla odeme yapan parking sponsoarlari var.

idea

Profesyonel
sedo ya kayıtlı bir domain var. adım soyadıma açılmış. bunu anlamayanlar benim zannediyor. bunu nasıl kapatabiliriz arkadaşlar? fikri olan var mı? üstelik aratınca google da da çıkıyor.

?

SamimiEgeli

Pratik Üye
Tabiki silinir belli bir sure sonra, Satmak istediginiz domain kaliteli ise pop-up vb seyleri kullanmaniza gerek yok zaten musteri cikar.
Sedo.com'da parking isinden para kazanilmaz kazanilsa dahi cok kucuk miktarlar kazanabilirsiniz.
Parking isinden hile yapmadan para kazanmak icin elinizde ki domainlerin kaliteli ve ya typo typins olmasi gerekli, Bu sekilde ayda xxx,xxxx,xxxxx $ kazanabilirsiniz.
Bunun icinde sedo.com'u secmeyin, Daha fazla odeme yapan parking sponsoarlari var.

hocam peki hangi parking sponsorunu önerirsiniz?

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet