? SEO Uyumlu, Özgün, Akıcı İngilizce Makale Hizmeti ?

4Gonzalo

Şen Üye
Katılım
15 Ağu 2012
Mesajlar
43
Beğeniler
0
Yaş
22
#1
Merhabalar;
Marmara Üniversitesi mezunu, Osmangazi Üniversitesi öğrencisi olarak senelerdir geliştirdiğim İngilizcemle makaleler yazıyorum.
Makaleleri tamamen SEO uyumlu şekilde yazıyorum. Her makalede birkaç alt başlık kullanıyor, head etiketlerini akışa uygun kullanıyor, dört adet anahtar kelimeyi öncelikli olarak ilk paragraflara olmak üzere makale içine profesyonel olarak serpiştiriyorum. Anahtar kelimeleri makale sonunda sıralıyorum. Kelime sayısını yazarken bu sıralamayı hesaba katmıyorum tabi ki.
Her makalede bir adet görsel kullanıyorum. Konuyla alakalı görseli google'dan bulup photoshop'ta özgünleştirerek makaleye ekliyorum.
Bilmediğim konu hakkında teknik bilgi gerektiren, sağlık terimleri içeren makaleler, akademik makaleler, tezler yazmıyorum. (Yazdırmak istediğiniz konuya ilişkin konu başlıklarını veya keywordleri gönderirseniz yazabilip yazamayacağımı söyleyebilirim.)
Farklı dillerde de makale yazımı yapıyorum ama öncesinde hangi dilde hangi konu hakkında yazdırmak istediğinizi söylemeniz gerekiyor çünkü farklı dilde makale yazarken yardım alıyorum ve fiyatları farklılık gösteriyor.
Öncelikle Türkçe'den İngilizce'ye olmak üzere makale çeviri işlemi de yapıyorum. Yine başka bir dilden herhangi başka bir dile de çevirebilirim ama önceden sorup bilgi alırsanız.
Günde 3000 kelimeye kadar yazabiliyorum. Öngöremediğim bir durum olmadığı sürece en geç 24 saat içinde teslim ediyorum. (Öngöremediğim durumdan kastım siparişi aldıktan sonra acil ve elzem olan ve makale yazmamı engelleyecek beklenmedik olayla karşılaşmak.)
Makaleler kendi yazımım olacağından tamamen özgün olacaktır, buna rağmen yine de birkaç özgünlük kontrolünden geçirmeden size teslim etmem. Mümkün değil ama herhangi bir şekilde şüpheniz olursa makaleyi kullanmamanız şartıyla ücret iadesini sağlarım.
İngilizce Makale Ücreti: 100 Kelime 4,00 TL & Kelime Başı 0,04 TL
Türkçe - İngilizce Çeviri Makale Ücreti: 100 Kelime 4,00 TL & Kelime Başı 0,04 TL
Herhangi Bir Dilde Makale Ücreti: Dille ve Konuyla Birlikte PM'den Sorunuz
Herhangi Bir Dilden Başka Bir Dile Çeviri Makale Ücreti: PM'den Sorunuz
Tek seferde 2000 kelime ve üzeri siparişlerde %15 indirim uygulanır.
Sürekli çalışmak isteyenler PM'den ulaşabilir aramızda makul bir ücretle anlaşırız.


İyinet dışı iletişim, Skype: bonarous@outlook.com
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 1)

Üst