chat eczaonline.com yazılım uzmanı gaziantep web tasarım

Seo Yarışması 400 TL Ödül

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

StrKral

Şen Üye
Arkadaşlar halen katılım varmı diye pm atan arkadaşlarımız var, evet katılımlar devam ediyor.

ReiS

Administratör
Onaylı Üye
İlk sayfadayım ama neden ilk 3'te değilim haala anlamadım :) demek ki rekabet büyüdü.

Cewo

Profesyonel
İlk sayfadayım ama neden ilk 3'te değilim haala anlamadım :) demek ki rekabet büyüdü.
ne link kasılıyor be .

Bundan sonra link almayıp seo yarışmasımı yapsak ne =)

cidden katılım yüksek ve iyi çalışıyorlar

ben 3 5 link aldım sadece 3. sayfaya fırlatmışlar beni tebrikler kazanan arkadaşlara.

StrKral

Şen Üye
Katılım çok güzel, yarışan arkadaşlar da çok hırslı en güzeli bu. Gerçekten çok rekabetli bir yarışma oluyor.

seoking

Şen Üye
:)) waLa çok pardon ben hala devam ediyor diye biliyodum pek yorumlara bakamadım çünkü hani 6 aylık bi süre belirtiliyor da genelde öle daha devam ediyor sanıyodum :)))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 1)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet