Editörlük Paketleri SEORehberi Digital Media Agency-Profesyonel Makale ve Editrlük Hizmetleri

Katılım
9 Eyl 2017
Mesajlar
14
Beğeniler
0
#1
Kimdir? Bu Seorehberi


Seorehberi 2011 yılından bu yana internet dünyasında birçok siteye editörlük, makale hizmeti, deşifre ve medya takibi konusunda hizmet vermiş ve de vermeye devam etmektedir. Kendi bünyemizde oluşturmuş olduğumuz medya takip sistemi aracılığı ile 7/24 – ulusal ve yerel 70’e yakın kanalın kaydını tutmaktayız. Bu kayıtlar 3 saat geriden gelerek editörlerimiz tarafından izlenir ve kendi programımız aracılığı ile editörlerimiz tarafından yazılı hale getirilir. Buradaki amaç gerek müşterilerimizin gerekse rakiplerinin TV'deki yansımalarını anlık olarak analiz etmektir. Ulusal ve yerel TV görüntülerini aylık veya 3 aylık şekilde saklayabiliyor aynı zamanda da geriye dönük taramalar yapabiliyoruz.

• Televizyon takibinin üretimi için kullanılan tüm yazılımlar son teknolojik yenilikler ışığında Seorehberi yazılım ekibi tarafından geliştirilmektedir.
• Seorehberi takibini yaptığı görüntüleri arşiv olarak da kaydeder.
• Takip Evreni: 70’den fazla ulusal, bölgesel ve yerel televizyon kanalı.
• Takip Teknolojisi: 768x576 çözünürlükte HD kalitesinde kayıt, Windows Media Encoder 9, Media Server.
• Sunum Araçları: haberin orijinal videosu, E-mail raporu.

MAKALE HİZMETİ: Bugün internet dünyası o kadar geniş bir mecradır ki birçok konu hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Herkes bir internet sitesi kurabilir ancak herkes makale yazamaz makale yazmak için belirli bir bilgi ve kelime dağarcığı gerekmektedir. Seorehberi işte bu noktada müşterilerinin yardımına koşar ve verilen konu başlıkları ile ilgili ya da kendi seçtiği konu başlığı hakkında engin bilgilerini kullanarak içerik temin edilmesini sağlar.

EDİTÖRLÜK HiZMETİ: Bazen o kadar yoğun çalışırsınız ki kendi sitenize bilgi giremeyecek kadar dahi vaktiniz olmaz ya da bu iş size zulüm gibi gelebilir. Eğer ki siz sitenize makale yazmak ve girişlerini yapmak istemiyorsanız o zaman seorehberi sizin için bunu üstlenir ve günlük belirttiğiniz oranda makalelerinizi yazar dilerseniz de hazır olan makalelerinizin sitenize girişini sağlar. Makale girişlerimiz belirli bir standart çerçevesindedir. Bu standartlar içerisinde istenilen kelime sayısı kadar makale, yazının gerektirdiği kadar iç görsel (3-5 arası değişmektedir) bu görseller üzerine sitenizin logosunun eklenmesi ve etiket girişleri.

DEŞİFRE HİZMETİ: Kurumların, firmaların ve bireysel kişilerin görüntü kaydını ya da ses kaydını birebir yazıya dökme işlemidir. Seorehberi kendi geliştirmiş olduğu program sayesinde yazma işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirip istenilen adrese Word dosyası şeklinde mail geçmektedir. Bu hizmetten yararlanma amacı konferanslar, seminerler, toplantılar ya da herhangi bir durumdan dolayı kişilerin videoya aldığı görüntü ve ses kayıtlarını yazılı bir şekilde kaynak haline getirmesi ve arşivlenmesidir.

MEDYA TAKİBİ: Kurumların ve kişilerin medya' da çıkan haberlerini ister raporlu analiz isterlerse de görüntü sağlayıcı şeklinde sunabiliyoruz. Görüntülerimizi WeTransfer aracılığı ya da “CD” ye alıp kargo ile iletebiliyoruz. Bunun dışında kurumların, firmaların ve bireysel anlamda kişilerin görsel medya haberlerini 24 saat dilimine göre takip edip isterlerse ertesi gün televizyonda kendi haklarında veya rakipleri ile alakalı çıkan haberleri raporlar şeklinde iletip TV yansımalarını yakından takip etmelerini sağlıyoruz.Bizi Tercih Etmeniz İçin 8 Neden

• İçerikler Günlük Olarak Girilir İster Yayınlanır İsterseniz de Taslak Olarak Kaydedilir
• İstikrar Sağlanır
• Makaleci Arama Derdinden Kurtulursunuz
• Makalenize Uygun Resim Arama Derdinden Kurtulursunuz
• Para Verip Aldığınız Makaleleri Düzenleme Derdinden Kurtulursunuz
• Zaman Kaybından Kurtulursunuz
• Resim Açıklama Bilgileri Makale Başlığı Olarak Girilir
• Google Üzerinde Resim Arayanlardan Bile Hit Sağlarsınız


 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Üst