chat eczaonline.com yazılım uzmanı

Server mail göndermiyor

kaanmurat

Profesyonel
Merhaba serverımdaki formail scriprtleri(vbulletin e-mail yollama vsss)çalışmıyor gidiyor diye gösteriyor bir hata vs. vermiyor ama mail gelmiyor gicecek yere
hiç bişey yoktu bir kaç gün önce farkettim gitmediğini ne olabilir sizce ?

PHP Version: 4.4.1
MYSQL Version: 4.1.19
Zend Version: 1.3.0
Linux Distro: CentOS release 4.3 (Final)

IndexServers

Profesyonel
WHM paneline giriş yapın.
Tweak Settings den "Prevent the user "nobody" from sending out mail to remote addresses (PHP and CGI scripts generally run as nobody if you are not using PHPSuexec and Suexec respectively.)" seçeneğine bakın işaretlimi değilmi.işaretliyse işareti kaldırın ve save deyin sonra exime restart atın düzelecekmi bakın daha sonra bilgi verin.

Gemlikli

Profesyonel
WHM paneline giriş yapın.
Tweak Settings den "Prevent the user "nobody" from sending out mail to remote addresses (PHP and CGI scripts generally run as nobody if you are not using PHPSuexec and Suexec respectively.)" seçeneğine bakın işaretlimi değilmi.işaretliyse işareti kaldırın ve save deyin sonra exime restart atın düzelecekmi bakın daha sonra bilgi verin.
kardeş aynı şeyi yaptım olmadı. mail atmıyo.

Mail Queue Manager kısmında mailler bekliyormu?
bekliyen emailin yanındaki Deliver Now e tıklayın çıkan logları yazarmısınız.

Gemlikli

Profesyonel
Sorun çözüldü kardeş dediğin gibi hotmail bloke etmiş bende gmail i yazdım
rep ini verdim

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum