Sıfırdan PHP Eğitimi

Başlıkta da olduğu gibi sıfırdan PHP eğitimi veren bir site yada videolu anlatım vb. bilen varsa lütfen yazsın... :harika:

Oğuz

2
Silver Üye
Merhaba , türk ekip'in eğitim cd leri var , makul fiyatlardan satın alabilirsin kurs düzeyinden fazlasıyla daha iyisini öğrenebilirsin.

Evan

Profesyonel
prototurk_com'dan gayet açık bir şekilde öğrenebilirsin. Bir Blog Scripti Yapımı diye projeleri var, gerçekten vakit ayırıp PHP öğrenmek istiyorsan güzel. Yararlanmalısın...

yor3y

Pratik Üye
Merhaba.
Ek olarak bunlarada bakabilirsiniz, kaynaklar türkçedir.

Not: Forumda bir link paylaşabilmek için en az 7 gün önce kayıt olmanız gerekiyormuş. Boşlukları siz silip girebilrisiniz.

mfyz .com
skorp .eu
mmaydin .com
gorselyazilim .net
phpogreniyorum .com

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.