Sihirli Bardak

DeathAngel

Profesyonel Üye
İYİNET Üyesi
Katılım
13 Eki 2013
Mesajlar
538
Beğeniler
1
Konum
Istanbul
#1
Sihirli Bardak adlı internet sitemizin kuruluş sürecinde özenli çalışmalar yapılmış ve birbirinden güzel ve farklı tasarımlara sahip hediyelik eşyaların bir araya getirilmesine karar verilmiştir. Web sitemiz içerisinde muhtelif bölümlere yer verilmiş, böylelikle hediye almayı düşünen bireyler için seçeneklerin bulunması hedeflenmiştir. Sihirli Bardak modellerinin görüntülenebildiği internet sitemiz için düşündüğümüz detaylardan bir tanesi de geniş bir yelpazede ürün alternatiflerini bünyesinde barındırması olmuştur.

Zengin içeriğe sahip olması yönünde gerçekleştirilen hazırlıklar ile birçok ürün kategorilerdeki yerini almıştır. Hediye almayı düşünen bireyler için kupa bardak, resimli kupa gibi çeşitli modelleri içerecek şekilde tasarlanan web sitemiz için düzenlemelerin yapılması ile ilgilenilmektedir. Önceliklerimiz arasında Sihirli Bardaklar platformunun güncel bir yapıda müşterilerimize sunulması bulunmakta, bu sebeple yeni ürünlerin ilgili başlıklara ilave edilmesi, anasayfa üzerinde gerekli işlemlerin tamamlanması gibi hususlarda çalışmalarımıza yön verilmektedir. Sevdiklerinize özel ve anlamlı bir armağan vermeyi düşünüyorsanız bunun için itina ile hazırlamış olduğumuz Sihirli Bardaklar platformunu ziyaret edebilir, son eklenen ürünlere göz gezdirerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Sihirli Kupa modelinin incelenmesinin mümkün olduğu internet sitemizde siz değerli müşterilerimizin sorularını yanıtlamak, öğrenmek istediğiniz bilgileri paylaşmak amacıyla Whatsapp destek hattımız mevcuttur. Sayfanın üst kısmındaki Whatsapp ile yazın butonuna tıklayan bireyler bize kolayca ulaşabilmekte, online olarak yazabilmektedir. Müşterilerimizin siparişleri itina ile hazırlanmakta, ürünlerin sorunsuz şekilde ulaştırılması amaçlanmaktadır. Kaliteli hizmet sunmak bizim için önem taşımaktadır ve müşteri memnuniyeti odaklı internet sitemizde hazırlıklar gerçekleştirilmektedir.

Sihirli Bardaklar adresinde müşterilerimizin aradıkları ürünü kolayca bulabilmesi için anasayfaya yerleştirilecek kategoriler belirlenmiş, daha sonra hediyelik eşyalar görselleriyle birlikte yüklenmiştir. İnternet sitemizde stokta var yazısının görüldüğü ürünler saat 16.00a kadar sipariş verildiği takdirde aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Sihirlibardaklar.com adresinde müşterilerimize sunulan seçeneklere kapıda ödeme imkânı dâhildir. Web sitemize geldiğinizde isterseniz kendiniz isterseniz sevdikleriniz alışveriş yaparken kapıda ödeme alternatifini tercih edebilirsiniz. Kurulduğu günden şu ana dek her zaman işlevsel bir görünüme sahip olmasını istediğimiz internet sitemize en yeni, şık ve değişik hediyelik eşyaların eklenmesi adına uygulamalarımız devam etmiştir.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Üst