chat eczaonline.com yazılım uzmanı gaziantep web tasarım

sinan günay attıgı mail... ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cemadak

Müptela
sorun çözüldü sinan beyin olayla alakası yokmus sanırım sinan beyin adını karalamak isteyen serefsiz biri yaptı herkesden özür diliyorum...

BiLHost

Müptela
Merhaba,

Eğer silmediyseniz mailin ekran görüntüsünü bizlerle paylaşır mısınız?

xfatihx

Müptela
ala ala nedir bu adam forumu kariştirdi paso sinan günay'la ilgili topic aciliyor.. ilginc..

egemens

Profesyonel
Merhaba,
Olayın tam içeriği kestirmek zor ama bana kalırsa http://oyunserver.net/?s=iletisim adresinden formmail yoluyla yollanmış olabılır size bu mail . yani isteyen istediği kişinin adıyla maili ıle size posta yollaya bilir. olaya birde bu acıdan bakmak gerekıyor.
Not: kişisel yorumumdur. Yanlış anlaşılmasın.
Saygılarımla,

cemadak

Müptela
kesinlikle, zaten sinan bey bana ulastı kendisinin baglantısını olmadgını söyledi sorun yok adminlerden ricam bu topic in silinmesidir...

S

sinangunay

cemadak' Alıntı:
kesinlikle, zaten sinan bey bana ulastı kendisinin baglantısını olmadgını söyledi sorun yok adminlerden ricam bu topic in silinmesidir...

Hayır kesinlikle silinmesin. Son sözü söylemek istiyorum.
YAPILAN AĞIR BİR İFTİRADIR. SİZDEN 2 ŞEY RİCA EDİYORUM

LÜTFEN İSTEKLERİMİ EKSİKSİZ YERİNE GETİRİN AKSİ HALDE ZAN ALTINDA KALACAKSINIZ VE OKLAR SİZE ÇEVRİLECEĞİ İÇİN ALTINDAN KALKAMAYACAĞINIZ BİR OLAYA DÖNÜŞEBİLİR.

1) MAİL'İ ATANIN IP ADRESİNİ YAZABİLİR MİSİNİZ?
(header bilgilerine bakarak bulabilirsiniz.)
2) MAİL'İN CAPS'INI TEKRAR FORUMA KOYABİLİR MİSİNİZ?

Siz bunları yerine getirdikten sonra, yapılan iftirayı bir bir gözlerin önüne sereceğim.

DİKKAT: Siz iftira atıyorsunuz demiyorum "ancak" bu 2 talebimi yerine getirmediğiniz zaman oklar size yönelecektir diyorum.
YANIT GELDİKTEN, TALEPLERİM TAMAMLANDIKTAN SONRA OLAYI AÇIKLAYICI YANITIM GELECEKTİR.

Teşekkürler.

ploop

Onursal Üye
olayı kendi aranızda çözerseniz severim.sinangunay, isteklerinizi özel mesaj ile isterseniz sevinirim, konuyu kapatıyorum.

iyinet

Yönetici
Administratör
Lutfen dikkat!
Bu konuda oldugu gibi, arastirmadan, ilgili kisi/kisiler ile hic iletisime gecmeden, suclama/karalama amacli mesaj atmayiniz.
Ozel mesaj yada email yolu ile halledemediginiz sikayet konularini son care olarak burada dile getirebilirsiniz.
Bu hem sikayet eden hem de sikayet edilen icin gecerlidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet