Sitem Önceden Kaydedilmiş!

G

galatasaraylilar

Meraba arkadaşlar. Ben bu siteye yeni takılmaya başladım. Ben burak :) herkese tanıtmak istedim kendimi. isimle hitap edilmesini çok sevdiğim için.

Ben yeni bir site açtım. Site daha önceden google adsenseye kaydedilmiş. reklam falan koyamıyorum. ne yapmalıyım. yeniden başvurdum onuda kabul etmediler :((

G

galatasaraylilar

hayır. domaini aldıktan sonra bi baktım sitemin ismi google da çıkıyor. başıma sorun çıkarcağı belliydi. domaini almadan önce arkadaş google da çıkıo demişti ama takmamıştım. beni yiyo zannettim. bir çözüm bulmak lazım....

UguG

Profesyonel Üye
daha önce kullanılmış bir domainse olabilir. ama benimde pek bir bilgim yok konu hakkında sen başkalarını bekle en iyisi.

G

galatasaraylilar

eski bilgileri iptal edip yeniden kayıt olmak lazım heralde. bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim....

eski site sahibi adsense hesabini kapattiricak ve daha sonra sen basvurucaksin
hic bir sonuc alamazsan bir blog sitesi alip basvur en son cozum olarak daha sonra kendi sitene kodları atarsın

MoD

Müptela Üye
Baska site ile uye olup, kodlari su anki sitende yayinlayabilirsin.

G

galatasaraylilar

evet söylediğin olabilir. ama bi sorun çıkarmazlarmı?? dolandırılık falan meseleleri...

M

Metalirik

Hayır çıkarmazlar, başka bir site ile üye olduktan sonra kodlarını şartlara ve kurallara uydugu sürece istedigin kadar sitene ekleyebilirsin

G

galatasaraylilar

ya kusur abakma ben çok oluom ama bi soru daha sorcam :) kanallar dan yapıoz demi bu olayı??

e-net

Profesyonel Üye
adsense kodunu koyduğun sayfaların ayrı ayrı istatistiklerini gormek istiyorsan kanallar bolumunden kanal açıp takip edebilirsin..

ama bir siteye adsense kodu eklemek için illaki kanal yaratmak zorunda deilsin..

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)