chat eczaonline.com yazılım uzmanı

Sitenize hangi siteden kaç kişi geldiğini öğrenin

KaRNeC

Yönetici
Administratör
Onaylı Üye
Google Analytics çok kapsamlı analiz yapmanıza olanak sağlar. Sitenize verilen bağlantılardan kaç kişinin geldiğini günlük, aylık ya da yılık gibi dilediğiniz zaman aralıklarına göre listeleyebilirsiniz.

Google Analytics hesabınıza giriş yaptıktan sonra sola bardan Edinme butonuna tıklayıp açılmasını sağlayalım. Ardından alt balıktan Tüm Trafik ve onun altından da Yönlendirmeler başlığına tıklayarak sitenize gelen yönlendirmelerin ne kadar olduğunu görün.

Aşağıda son 3 aylık süreçte siteye gelen yönlendirme hiti görmekteyiz.

adwords-yonlendiren-alan-adlari.png

adwords-yonlendiren-alan-adlari-google.png

btkc

Onaylı Üye
Paylaşımınız için teşekkür ederim. Google analitiği kullanıyordum fakat bu özelliğini hiç farketmedim.

BarışBey

1
Onaylı Üye
Peki sadece web siteleri için mi yoksa atıyorum sosyal medya sayfalarımız vesayre gibi platformlarda da yapabiliyor muyuz

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet