chat eczaonline.com yazılım uzmanı gaziantep web tasarım

Sizce Kural ihlali olurmu

fugitive

Profesyonel
Ben bir program yaptım online tv-radyo uygulaması programda türk kanalların yanı sıra bir çok yabancı kanalda bulunuyor neyse konu o değil programda üst tarafta adsense koysam sorun olurmu sizce ,ne diyorsunuz programdan ekran görüntüsü vereyim ne demek istediğimi anlayacaksınız..

hdogan

Profesyonel
Web sitesi olmayan herhangi bir yerde (yazilim icinde) AdSense yayinlamak kurallara aykiri.

UguG

Profesyonel
Bende sanmıyorum. Herhangi kusurlu bir şey yok.

gerçi (hdogan ın yazısını okuduktan sonra düşündümde) programda içeriği neye göre algılayacak ki?

hdogan

Profesyonel
dedigini (web adresinden cagirmak) onu ilk AdSense ciktiginda yuzlerce kisi dusunmustur. Fakat AdSense ToS okunursa acikca belirtmisler. Web sayfasinin tanimini kesin bir sekilde yapmislar. Eger dedigin gibi olsaydi su anda yuzlerde yazilim bu sekilde kullanirdi. Bu tur birsey icin merak edip kurallari okumustum, ne yazikki yasaklanmis.

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet