SKECHERS KADIN MENÜSÜ

seocum

Üyeliği durduruldu
Katılım
3 Mar 2016
Mesajlar
410
Beğeniler
0
Yaş
33
#1


Skechers, yaz kış demeden her daim spor yapmayı kendisine yaşam stili haline getirmiş ve gündelik hayat içinde mutlaka hareket etmeye zaman ayırmayı kendine görev edinmiş kadınları spor ayakkabı modelleri üzerinde bir seyahate çıkarmaya davet ediyor. Gün içerisinde spor salonlarına gitmeye vakit bulamıyor olabilirsiniz. Skechers ayakkabınızı ayağınıza geçirerek sokağa çıkın ve oksijeni içinize çekerek temiz havada parklarda ve koşu parkurlarında ter atın. Önemli olan hareket etmeyi istemektir. Sağlıklı bir vücut buna ihtiyaç duyar. Ona bunu verin. Sadece her gün işe giderken araç kullandığınız yolun bir kısmını yürüyerek veya asansör yerine tabana kuvvet merdivenleri kullanarak bile bedeninizi mutlu edebilirsiniz.
Ayaklarınız vücudunuzun tüm yükünü taşır aynı zamanda dengede kalmanızı sağlar. Bu yolda onların sağlam ve konforlu yardımcılara ihtiyacı vardır. Skechers kadın ayakkabı modelleri yollarda ayaklarınızın en büyük dostu olacak. Yanlış ayakkabı seçimi çeşitli hastalıklar ve ayakta geri dönüşü olmayan yapısal bozukluklara sebep olabileceği için hassasiyet gösterilmesi gereken bir konudur. Doğru ayakkabı seçimi yapılmadığı takdirde karşılaşılabilecek sorunlardan bazıları; tırnak batması, ayakta su toplanması, cilt sıyrıkları, nasır, mantar, bakteriyel ve viral döküntülü hastalıklardır. Aynı zamanda kas zorlanmaları,yürüme güçlüğü, bacak ve bel ağrıları gibi fizyolojik rahatsızlıkların da bir sebebi yanlış ayakkabı seçimidir. Bu yüzden ayak yapısını ve ayağın her bir kıvrımına nasıl dokunulması gerektiğini bilen alanında yetkin ayakkabı markalarından alışveriş yapmak tercih edilmelidir.
Skechers kadın spor ayakkabıları arasında; yürüyüş ayakkabıları, günlük kullanım, koşu ayakkabıları, Shape Ups, Bobs ve bot kategorilerinde bulunan yüzlerce modelden zevkinize göre dilediğiniz ayakkabıyı kolayca satın alabilirsiniz. Ayakkabı modellerinin tümünde çeşitli üstün Skechers teknolojileri kullanılmıştır. Skechers’ın Memory Foam adını verdiği yastık görevi gören özel iç tabanları ayaklarınıza olağanüstü bir rahatlık sağlayacak. Bu tabanlar her adımınızla birlikte ayağınızın şeklini alacak ve ayakkabınızı tamamen sizin ayak yapınız için üretilmiş size özel bir ürün haline getirecek. Air Cooled Memory Foam iç tabanlı kadın spor ayakkabı modelleri ise çift katmanlı yapısıyla tabanda oluşan baskıyı minimuma indirerek anında konfor sağlayacak.
Skechers’ın Go Step teknolojisi ise spor ayakkabı modelleri için mümkün olmayan bir durummuş gibi görünen şıklık ve stili spor ayakkabılara getirmiştir. Tasarımında Gowalk 3’ün yüksetilmiş zemininden esinlenilmiş, modern ve atletik bir görünüm sağlanmıştır. Yüksek ileri tutuş gücü sağlayan Go Pillars teknolojisi daha fazla konfor ve rahatlık için her adımda zemine uyumlu reaksiyon gösterir. Yürüyüş ve koşu esnasında Skechers teknolojisiyle sporunuzdan en yüksek verimi elde edebilirsiniz. Go Flex Walk ile ayakkabılara getirilen maksimum düzeyde esneklik ile ayaklarınıda ayakkabı yokmuş gibi rahat hissedeceksiniz.
Skech-Air yeniliğini sunan Skechers kadın spor ayakkabıları unutulmaz bir spor deneyimi yaşamanıza yardımcı olacak. Ayakkabının tabanında kullanılan 26 küçük hava yastığı ile ayaklarınız yerden kesilecek. Esnek ve hafif dış taban yol tutuşunuzu arttırırken yumuşacık iç taban ultra rahatlık sağlayacak. Hemen Skechers’ın hızınıza hız katacak birbirinden şık ayakkabı modellerini incelemeye başlayın.
Skechers kadın spor ayakkabı modelleri yanında günlük kullanım için de birçok farklı seçenek sunmakta. Ayakkabı gün içerisinde uzun süre ayakta kalacağı için dayanıklılığı beraberinde getiren teknolojilerin kullanıldığı günlük ayakkabılar iş yerinizde, toplantılarınızda ve arkadaş buluşmalarınızda size rahatlığın yanında şık bir görünümü de getirecek. Modern çizgilerden ve dönemin hakim moda akımlarından ilham alınarak tasarlanan Skechers kadın spor ayakkabıları her kıyafetinizle uyum sağlayabilecek model seçenekleri sunuyor.

Web Sitemiz: https://www.skechers.com.tr/
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Üst