şöyle ekip oluşturarak birşeyler yapsak?

Loi

Müptela Üye
Biz geçmişte bu tarz şeyler başardık. Eminim başaranlarda vardır hala. Bu konu biraz itimad ile alakalı, güvenebilecek adam bulmak pekte kolay olmuyor..

tginay

Yeni Üye
ilgileriniz için çok teşekkürler değerli arkadaşlar ekibi kuralım dünyaya sesimizi duyuralım birşeyler yapmanın zamanı geldi ve geçiyor bile.

seryaklll

Pratik Üye
Eminim sizin gibi düşünen birçok webmaster vardır.Güzel jenerik bir domain ve proje,reklam ile olabilir.

Bolu Beyi

Müptela Üye
Türkiye'de facebook youtube gibi siteleri hatta daha iyilerini yapabilecek kapasitede bir çok insan mevcut fakat reklam konusunda fakiriz ne yazık ki.. Böyle düşünmeniz güzel fakat ortaya bir şeyler çıkarılabilse de reklamı iyi yapılamayacağı için kaybolup gider yapılacak projeler. Biraz karamsar konuştum ama Türkiye'de durum böyle maalesef..

17bela

Şen Üye
Türkiye'de facebook youtube gibi siteleri hatta daha iyilerini yapabilecek kapasitede bir çok insan mevcut fakat reklam konusunda fakiriz ne yazık ki.. Böyle düşünmeniz güzel fakat ortaya bir şeyler çıkarılabilse de reklamı iyi yapılamayacağı için kaybolup gider yapılacak projeler. Biraz karamsar konuştum ama Türkiye'de durum böyle maalesef..

Hocam bence Turkiye baska bir ulke ile hic fakirlik yok bence, cunki niye diye sorarsan Medyamiz allaha sukur cok basarili bir adamlarla dolu ve isini bilen biriler.
Medyayi gecelim turkiyenin Butun forumlarina reklam vermeye kalkisirsak yani bu arkadasin dedigini geceklestirmek icin ufak bir harc karisilginda (ucretsizde kabul edeler) tabi bu gerceklesebilir.
sadece adamlar lazim isini duzgun yapan ve guvenilir kisiler bu zamanlarda az bulursun cunki hepsi lamerlik pesinde dolasiyor biri birbirini assalamaya bakiyorlar
"ben bunu yaptim" "ben sunu yaptim" misali "hack" iceriginde soyliyorum.
Eger guvenilir insanlar bir araya toplanip biraz kafa calistirsak dunyayi sallariz eminim.

Ve eyvallah buna katilmak isterim

Troypc

Profesyonel Üye
Aslında benim büyük bir projem var, bir ekip gerektiren (kodlama aşamasında %80 i bitmiş)

İlgilenen arkadaşlarla bir ekip oluşturabiliriz. Pm atın lütfen

luklesin

Profesyonel Üye
Ben de boyle bir gruba katimak isterim. Aklimda baslayabilecegimiz bir iki site var :)

Bu proje ustune dusunurken aklima INANILMAZ bir fikir geldi... Esi benzeri dunyada yok...

tginay

Yeni Üye
hocam güzel birşey ise yapalım. hemen başlayalım çalışmalara :) biraz çıtlat istersen proje konusunu.

luklesin

Profesyonel Üye
eBay ve Gittigidiyor gibi siteleri bastan asagiya gocertecek bir proje desem? :D Yanliz benim soyle bir sartim var, is yapacagim kisilerin hepsi Istanbul'da oturmali. Cunku yuzyuze gorusup, karsilikli guven saglamayi ve gerekirse notere gidip ortaklik icin bazi belgeler imzalamayi dusunuyorum... Cunku dedigim gibi ciddi bir proje...

tginay

Yeni Üye
eBay ve Gittigidiyor gibi siteleri bastan asagiya gocertecek bir proje desem? :D Yanliz benim soyle bir sartim var, is yapacagim kisilerin hepsi Istanbul'da oturmali. Cunku yuzyuze gorusup, karsilikli guven saglamayi ve gerekirse notere gidip ortaklik icin bazi belgeler imzalamayi dusunuyorum... Cunku dedigim gibi ciddi bir proje...
ben varım. yanlız istanbulda oturmuyorum. ama ben istanbula gelirim gerekirse. istanbul ekibimizin buluşma yeri olur.

tginay

Yeni Üye
sizin bir uzmanlik alaniniz var mi? :)
uzmanlık alanım kodlama. asp, javascript, ajax biliyorum. grafikten hiç anlamam yaratıcı değilimdir. ancak bir sitenin veya projenin yürüyen aksamını (iskeletini, teknik alt yapısını) çok iyi ve sağlam yapabilirim.

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)