chat eczaonline.com

sözlük db si 120bin e yakın kelime 3 dilde mdb-mssql

LuGeLaS

Profesyonel
Merhabalar
Yeni bir veritabanı ile geldim. :)

Bu seferki biraz da güzel.

116.515 kelime bulunmaktadır.

Türkçe - İngilizce
İngilizce - Türkçe
Türkçe - Almanca
Almanca - Türkçe

olmak üzere 3 dildedir.

Sadece 2 kişiye satılacaktır. Onun için acele edin ;)

Aşağıda db den bir kaç kayıtlık örnek verdim.

lugelas@gmail.com msn adresinden ulaşabilirsiniz

ploop

Onursal Üye
sözlük veritabanı hatalı sanırım. ingilizcede erdöl, störend diye kelimeler yok. sanrım onlar almanca olacak.

OnuR

Müptela
bu ne ya 50 tane kelime yok içinde milleti kekliyosunuz ayıp ayıp
Kimse seni keklemiyor.

1) Aşağıda db den bir kaç kayıtlık örnek verdim. demiş ve scripti koymuş oraya sende indirip demo sürümüne bakmışsın.

2) Bu konu 2006 yılının konusu ve yaklaşık 4 yıllık bir konu. Kimsenin keklendiği yok. Eski konuları da hortlatmak ayrıca ban sebebi.

metadige

Profesyonel
Kayıt tarihine ve ilk mesajı olmasına bakılırsa, googledan bulup girdi, sözlük db'sini indirmek için üye oldu konuyu okumadan. İçini görünce de keklenmiş hissetti kendini :)

OnuR

Müptela
Kesin dosyayı indirmek için çabaladı onun için sinirlenmiştir :D üyelikle filan uğraştı ya. :D

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum