chat eczaonline.com yazılım uzmanı

Sürekli içerik giriyoruz tık yok sizce neden?

reyting Tv

Onaylı Üye
Arkadaşlar içeriginin yüzde 80 i özgün olan sitemiz bi türlü istediğimiz yükselişi saglamadı.. Seo backlink alımı yapmıyoruz sebep sadece bumu sizce ?
organik yükselmek istiyoruz ve sürekli özgün içerik giriyoruz...
sorun nedir sizce?

http://www.reytingtv.com

Merhaba
öncelikle seo olarak fena değil fakat çalışma yapılması şart. sitenizi inceledim. Seo olarak bir kaç eksiklik tamamlanmalı aynı zamanda google entegrasyonları , backlink çalışmaları , forumlarda makale yolu ile kaliteli backlink alma vb... gibi çalışmalar yapmanız gerekmektedir.

iyi forumlar dilerim

HbY

Onaylı Üye
Sitenizin ana sayfası karmaşık bir yapıya sahip onuda düzenlemenizde fayda var. İçerik girmeye devam edin. Biraz da anahtar kelime çalışması yapın. Aranma hacmi yüksek ancak sıralaması düşük olan kelimelere yoğunlaşın.

edegre

Onaylı Üye
SEO konusunda doğru backlink almak ve google dan insan çekmek en önemli konu. Bunun üzerine yüzlerce makale var ama bunu uygulamak, anlamak zaman ve tecrübe istiyor.

Site içi SEO'nuz iyiyse site içinde düzenli olarak konu girmeye devam edin. Bunun dışında sitenizi tanıtmanız gerek. Paranız varsa reklamla, yoksa veya azsa backlink alarak bunu yapabilirsiniz. Backlink inşasını anlamakta bir konu daha ben anlamayı başaramadım ve sitem bildiğiniz geriledi ama dediğim gibi en önemlisi google da ilk sayfada çıkmak

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 1)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet