etil alkol rp satın al
chat ege.net

Suspended domain ne demek ?

Selim96

Onaylı Üye
Katılım
20 Ocak 2019
Mesajlar
104
Beğeniler
41
Konum
Erbil
#1
Suspended domain ne demektir bu hata ile neden karşılaşıyorsunuz? Suspended İngilizce "askıya alındı" anlamına gelmektedir. Girmeye çalıştığınız domain (alan adı) askıya alınmıştır. Bunun birden çok nedeni olabilir. Bunları sizler için maddeler halinde yazmak istiyorum.

Suspended domain hatası neden kaynaklıdır?
ICANN, whois bilgileriniz içinde yazılı olan mail adresinizin aktif olmaması durumunda domaininiz askıya alınabilir ve Suspended domain hatası alabilirsiniz. Mail adresinizi kullanılır hale getirirseniz alan adınızdaki askıya alınma cezası kaldırılacaktır.

Account suspended hatası nedeni?
Domain askıya alınmasının dışında account suspended hatası da alabilirsiniz. Hesabınızın askıya alınmasının en önemli nedeni domain ya da hosting ya da sunucu ücretlerini geciktirmeniz olabilir.

This Account Has Been Suspended ne demek?
This Account Has Been Suspended hatası almanızın da farklı nedenleri olabilir. Sitenize girdiğinizde İngilizce bu ifade yer alıyorsa "Bu hesap askıya alındı" demek olan bu ifadenin çıkmasının nedenleri şunlar olabilir. Size tanımlanan trafik ya da disk alanını geçtiğini durumlarda veya kullandığınız yazılım lisansının bitmesi durumunda bu hatayı alabilirsiniz.
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet
Üst