chat eczaonline.com

Tek Part Online Film-Dizi mi ? 1-7 Part Online Dizi mi ?

Tek Part Online Film-Dizi mi ? 1-7 Part Online Film-Dizi mi ?

• Tek Part Online

Kullanılan: 9 69.2%
  • 1-7 Part Online

Kullanılan: 3 23.1%
  • Hiç Biri

Kullanılan: 1 7.7%

• Kullanılan toplam oy
    13

reklamsiz

Profesyonel
Merhaba arkadaşlar,
benim online film izleme sitem var ve bir anket oluşturmak istedim tek part online izlemeyi mi tercih ediyorsunuz yoksa 1-7 part online izlemeyi tercih ediyorsunuz ?

Fbbasket

Profesyonel
Bana göre tek part diziler daha iyi oluyor,

İnsan en azından diziden kopmamış oluyor.

reklamsiz

Profesyonel
Bana göre tek part diziler daha izliyor,

İnsan en azından diziden kopmamış oluyor.
Katılıyorum :alkış:

Ve bunun düşüncesiyle siteme tek part yüklemeye karar verdim bütün yüklediklerim tek part fakat bir kaç kişiden istek geldi 1-7 part arası paylaşabilirmisiniz diye zor açılıyor filmler dediler

PetscHe

Profesyonel
youtubenin bir ozelligi var coklu partleri tek bolumde gecisli olarak yayinliyor en iyisi o..ne coklu part olarak nede tek part olarak tek part divx vs cok zor yukleniyor ve insanin canini skiyor...

suan o sistemi iki site gerceklestiriyor takip ettigim...

LanetPlesk

Profesyonel
Birde şöyle dusunun . tek part bekliorsunuz arada donma olmaması için ve net gidiyor veya elektrikler :S bende bunu çogu sefer yaşadıgım için part olarak tercih ediyorum.

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 1)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum