Teknoloji ile Uğraşan İnsanlara Alınabilecek HEDİYELER!

sefagedik

Şen Üye
İYİNET Üyesi
Katılım
1 May 2012
Mesajlar
86
Beğeniler
0
Konum
İstanbul
#1
Teknoloji ile Uğraşan İnsanlara Alınabilecek HEDİYELER!
Tumsarf Blog olarak sizlere tumsarf mağazasınında temin ettiği; teknoloji manyağı olan arkadaşlarınız, kardeşleriniz veya eşiniz-dostunuz için alabileceğiniz muhteşem hediyelerden bahsedeceğiz.

1. VR BOX

“Virtual Reality Glasses” Ülkemizde sanal gerçeklik gözlüğü olarak adlandırılıyor. Bu ürün sayesinde 3 boyutlu ve vr videoları çok eğlenceli bir şekilde izleyebileceksiniz veya vr oyunları oynayabileceksiniz.

2. Smart Watch

Akıllı saatler son yılların fenomen teknoloji ürünü diyebiliriz. Telefonun saat şekline bürünmüş halidir. Özelliklerine göre yapabileceğiniz şeyler değişebilir. Genellikle arama, mesajlaşma, müzik, saat vs… gibi özellikler içerirler.

3. Powerbank

Harici şarj aletidir. Şarjınız bittiği zaman sizlere ekstra bir güç takviyesi sağlar. mAh değerlerine göre şarj etme özellikleri değişebilir.

4. Bluetooth Kulaklık

Artık kablo sistemleri eskide kalıyor. Yeni çıkan telefonlarda kulaklık girişlerinin iptal olacağı söyleniyor. Bluetooth kulaklık ile uzaktan telefonunuza bağlanarak müzik dinleme ve aramalara cevaplama özelliklerini kullanabilirsiniz.

Kaynak: Teknoloji ile Uğraşan İnsanlara Alınabilecek HEDİYELER!
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Üst