chat eczaonline.com

[TERTEMİZ] İnstagram Şifresiz Beğeni Scripti // Yeni Tema

toukhy

Onaylı Üye
Merhaba Dostlar Ben toukhy, Bugün Sizlere Kaliteli Bir İnstagram Şifresiz Beğeni Scriptini Sunacağım. Aşşağıda Script Hakkında Bütün Bilgiler Bulunmaktadır

1- Beğeniler Toplam 15 Civarı Siteden Çekiliyor , Sunucular Yoğun ve Venro Artık Çalışmadığı İçin Apileri Değiştirmeniz Daha Sağlıklı Olacaktır.
2- Emeğe Saygı Olarak Footer Kısmını Kaldırmazsanız Mutlu Olurum
3- Ferah Tasarımı Var , Kullanıcıları Sitedeyken Rahatsız Etmez

Scriptten 1 Adet Resim Ekledim Alt Kısımları Cidden Çok İyi Tasarlandı Fazla Resim Eklemek İstemiyorum İndirip Bir Göz Atın - Ve Arkadaşlar Yorum Atmayı Unutmayın Sizin Görüşleriniz Benim Kendimi Geliştirmem için Çok Önemli Seviliyorsunuz Daha Çok Script Gelecek.

__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __

İndirme Linkleri ;
HEMEN İNDİR

DEMO

VİRUS TOTAL

╔/═════๑ஜ۩۞۩ஜ๑═════\╗
KURULUM
1- Tüm Dosyaları indirin.
2- Hostinginize, sunucunuzun public_html'sine atın.
3- "Baglanti.Php" Dosyasındaki Apileri Güncelleyin (İsteğe-Bağlı)
4- Kurulum Bitmiştir İyi Kullanımlar

╚\═════๑ஜ۩۞۩ஜ๑═════/╝​

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum