chat eczaonline.com yazılım uzmanı

Tombala Yazılım Satışı

mrtdgdvrn

Onaylı Üye
Öncelikle Selam arkadaşlar,

Tamamen benim kodlattırdığım hazır olmayan ve oynatmak amacı ile değil bir kaç tanıdığım mekan işleten arkadaşlara satmak için yazdırdığım scripttir.
Şimdi sadece 3 kişiye satıcam. Ben eleştirel gelicek yorumlara karşı şöyle bişi söylemek istiyorum öncelikle forumda bu konuyu açmadan aramalar yaptım ve birçok yasakpara scripti ücretli ücretsiz satış dağıtımı vs. gördüm. Buna istinaden bende satış amaçlı konuyu açtım. Hani alıcı olmayan arkadaşlar yasallığı açısından baltalamak yerine yazılım bakımından yorumlar yazarlarsa sevinirim.

YAZILIM HK.

Yazılım "Php" dilinde kodlanmış olup, gelişmiş admin paneline sahiptir. Tombala yazılımın kendi algoritması ile otomatik sayılar çıkarmakta olup, oyun geçmişi kısmından çıkan seanstaki bütün sayıların görülebilme imkanı bulunmaktadır. Algoritması birçok yurtdışı ünlü online vegas sitelerindeki gibi RNG şeklinde, yani Random number generator, Rastgele numara üretimi sağlamaktadır. Sql olarak geniş, güvenli ve iyi performansa sahip "PostgreSQL" dili kullanılmıştır.
FULL RESPONSIVEDIR. (Mobil Oyunu ile Uygulama yapmak için idealdir)

OYUNCULAR ÖZELLİKLERİ

1-) Bonus ile oynama imkanı (sisteme ısınması açısından üye olur olmaz panelden ayarlanan miktar ile)
2-) Nakit ile oynama
3-) Nakit Çekme formu
5-) Nakit Yatırma formu
6-) Affiliate sistemi (Arkadaşını davet etme ve karşılığında "xx TL" nakit hediye )
7-) Bonus Çarkı çevirme (12 saatte bir)
:cool: Bonusunu Nakite Çevirme Talebi
9-) İşlem geçmişi (para yatırma/para çekme/bonus çevirim/arkdş daveti)
10-) Oyun/Seans geçmişi (oynadığı oyunları ve bütün oynanan seansları ödül çıkan numaraları görebilme)
11-) Üyeliğini dondurabilme
12-) Aktif oyuncu olmasa dahi Sisteme karşı oynayabilme.

ADMİN ÖZELLİKLERİ

1-) Üye ekleme/silme/düzenleme
2-) E-posta veya SMS API (üyelik doğrulama şifre hatırlatma toplu mesaj)
3-) Bonus Çarkı süresini - miktarı ayarlama
4-) Yeni üyeye verilecek otomatik bonus ayarı
5-) Nakit Çekme İstemleri
6-) Nakit Yatırma İstemleri
7-) Bonus Çevirim istemleri
:cool: Arkadaş Daveti onayları
9-) Genel site ayarları (Logo/Favicon /Slayt-Reklam banner/Duyuru Panosu/Meta ekle-sil-düzenle
10-) Oyun odaları ekle-sil-düzenle (1. çinko 2. çinko tombala tulum miktar ayarları vs.)
11-) Site sayfa ekle-sil-düzenle
12-) En zengin üyeleri görme (Nakit baz alınmıştır)
13-) 24 saatte ne kadar kazanıldığı (Rastgeledir / Normale döndürülebilir)
14-) Sitedeki aktif kullanıcı / Odaların içindeki aktif kullanıcı göstergeleri (Rastgeledir / Normale döndürülebilir)

OYUNCU VE ADMİN ÖZELLİKLERİNE İSTENİLEN HERŞEY ENTEGRE EDİLEBİLİR MEVCUT ÖZELLİKLER DÜZENLENİR VEYA SİLİNEBİLİR.

ARAYÜZ VE TASARIM KONUSUNDA DEĞİŞİKLİKTE EKSTRA YARDIMCI OLUNUR.

YAZILIMDAN BİRKAÇ GÖRÜNTÜ

İlgilenen arkadaşlar olursa PM ile yada +1 226 210 3020 WhatsApp numarasından dönüş yapabilirler.

http://sunucu1.kraltombala.com
k.adı: Patron
şifre: 123456

girişten sonra http://sunucu1.kraltombala.com/panel panele şifresiz admin yetkisi verilen demo userle baglanabilirsiniz.

Tombala Yazılım fiyatı 4.000 TL'dir. Ücret İş öncesi %50 ve kalanı kurulum tamamlanınca alınır.
Ücrete Domain + VPS sunucu dahil değildir. Domain ve Sunucuyu alıcı arkadaşlar kendileri alması gerekmektedir. Alınırken yurtdışı alım konusunda yardımcı olunacaktır. Alıcı niyetiyle gelen arkadaşların illa kendileri oynamasına gerek yoktur. Bayilik sistemi yapıp verebilir. Yada herhangi bir kısıtlama olmadan anahtar teslim yazılımı vereceğimden başkasınada satışını gerçekleştirebilir.

Konu adında yazıldığı gibi. Sadece 3 kişiye..

NOT: Alıcı arkadaşlar İzmir ve çevre illerde bulunmaktaysa alışveriş yüzyüze yapılabilir.

Son düzenleme:

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum