Turkcell Global Bilgi’ye dünya çapında büyük ödül

deltafx

Müptela Üye
İYİNET Üyesi
Katılım
20 Kas 2013
Mesajlar
1,713
Beğeniler
0
#1
Turkcell Global Bilgi ödüle doymuyor. Son olarak şirket, çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en büyük organizasyonu “ContactCenterWorld” kapsamında EMEA Bölgesi “En İyi Müşteri Deneyimi” ödülünün de sahibi oldu.Turkcell Global Bilgi Genel Müdürü Çağatay Aynur, “Müşterinin kaliteli hizmet alması için artık kral olmasına gerek kalmadı, birinci sınıf servisi tüm müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz” dedi.


Turkcell Global Bilgi müşterilerine sunduğu özel deneyim ve hizmet kalitesiyle ödül kazanmaya devam ediyor. Şirkete son ödül, çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en büyük organizasyonu “ContactCenterWorld”den geldi. Yeni müşteri bağlılık programıyla organizasyonda EMEA (Doğu ve Orta Doğu) Bölgesi’nin “En İyi Müşteri Deneyimi” ödülünün sahibi olan Turkcell Global Bilgi, bu konudaki kararlılığını bir kez daha ortaya koymuş oldu.


Yeni programda işe “duygu” kattık

Dünyanın bu alanda en büyük otoritesi olarak kabul edilen ContactCenterWorld’ün bu ödül için Turkcell Global Bilgi’yi seçmesinin büyük bir gurur olduğunu vurgulayan Genel Müdür Çağatay Aynur, şu şekilde konuştu:

“Tamamen duygular üzerine inşa edilen yeni bağlılık programını tasarlıyor ve müşterilerimize sadakatimizi bu yolla gösteriyoruz. Bu son programı hayata geçirirken de anlaşılabilir basit kurgular ve duyguların gücünden faydalandık. Müşterinin kaliteli hizmet alması için artık kral olması gerekmiyor. Turkcell Global Bilgi olarak tüm müşterilerimize aynı standartlarda ve yüksek kalitede hizmet sunmaya özen gösteriyoruz” dedi.
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Üst