etil alkol rp satın al
chat ege.net

turkishstyle.org

E
herkese selam. az önce turkishstyle.org domainini aldım.yeni bi projem var.

siteyi türkleri anlatma ve anlama klavuzu şeklinde yapacağım.ağırlıklı olarak türkiye sosyal yaşamı ve genel tanıtımı yer alacak.

sitenin dili ingilizce olacak sizin görüşleriniz nelerdir? lütfen aklınıza ne gelirse söyleyin :)

SLaYeR

Profesyonel
bence çok güzel olur hem türkiyeyi tanıtmış olursun hem bol ziyaretci alırsın ama çok geniş kapsamlı bi proje sanırım baya bi araştırma yapmanı gerektirecek. çalışmalarında başarılar diliyorum

selim61

Onaylı Üye
Bence uzun vadeli düşünülebilir mesela turistik tanıtım, mekanlar, türk erkekleri :D,müslümanlık,... subdomainlerle çok farklı konuları işleyebilirsin.Sen içeriği şimdiden yazmaya başla.
Soccer.turkishstyle.org de yardım ederim

UguG

Profesyonel
benim kafamda da var... Türkiye'ye turist çekme procesi ama bir türlü vakit bulup ona geçemiyorum.

güzel olur inşallah. hayırlı olsun. yalnız .org domain bu proje için uygun değil keşke .com lu daha değişik bir şey düşünseydin. Birde İngilizce sitende "Turkey" ismini değilde "Turkiye" ismini kullanırsan çok iyi olur ;)

Raiden

Profesyonel
gerçekten güzel ama hemen fazla kişi çekecem diğe manken cart curt resimleri koymayıp adam gibi anlatırsan.

E
Raiden' Alıntı:
gerçekten güzel ama hemen fazla kişi çekecem diğe manken cart curt resimleri koymayıp adam gibi anlatırsan.

kara mizah olmadan mankenleri karalamadan olurmu hiç :D

biz türklere özel olacak

E

echo

evet yazmak zorunda kaldım çünkü yabancı ziyaretçi türkiye diye aratmıcak ararken :D

bi banner yapınca orda türkiye geçicek söz

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet