Türkiye'nin İnternet Haritası Çıkarılıyor!

CapitanRB

Onaylı Üye
Katılım
4 Nis 2019
Mesajlar
2
Beğeniler
0
Yaş
22
Konum
İstanbul
#1
Herkese merhaba,
Yaklaşık iki yıl önce Türkiye'nin internet kalite haritasını çıkarmak için yola çıkmıştık. Bugün, sistemimizi daha da geliştirerek sadece insanların veri ekleyebildiği değil, eklenen verileri de karşılaştırabildiği bir sistem haline getirerek güncelledik.

Neden İnternet Kalite Haritası?

Yeni bir adrese taşınırsanız veya internet servis sağlayıcınızı değiştirmek isterseniz, hangi internet servis sağlayıcısının bulunduğunuz yerde ne kadar başarılı ve kaliteli hizmet verdiğini, diğer abonelerin yorumlarıyla ve girmiş olduğu bilgilerle önceden görüp en doğru kararı verebileceksiniz. Böylelikle uzun aylar taahhüt vermeden ne kadar memun kalacağınızı anlayabileceksiniz.

Haritaya Neden Bilgi Eklemeliyim?

İnternet servis sağlayıcılarının kullanıcılara sunmuş oldukları hizmetin kalitesini, vaat ettikleri hızı ne kadar verebildiklerini son kullanıcıya göstermek istiyoruz. Bunun sonucunda hem internet servis sağlayıcıları arasında rekabet oluşacak, hem de internet kullanıcıları çok daha kaliteli bir hizmet alabilecekler. Kullandığınız hizmetten memnunsanız veya değilseniz, bunu haritaya ekleyerek tüm Türkiye ile paylaşabilirsiniz.

https:// internetharitasi com

 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst