chat eczaonline.com yazılım uzmanı

Turuncu Sunucu | Hosting ,Sunucu, Tasarım, Reklamcılık Hizmetleri

Katılım
1 Şub 2019
Mesajlar
2
Beğeniler
0
#1
81343.pngMİSYONUMUZ:

Ogem Teknoloji hedef, değer ve stratejileri doğrultusunda, teknoloji sektöründe faaliyet gösterdiğimiz her alanda;

Kaliteli ürün ve hizmetler sunarak,
Daima bir adım önde olarak,
Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlayarak
Etik değerler çerçevesinde her zaman dürüst ve doğru çalışarak,
Yasal düzenlemelere ve standartlara uygun hareket ederek,
Verimli ve sürdürülebilir iş sonuçlarına ulaşmaktır.

VİZYONUMUZ:

Turuncu Sunucu Kurumsal ve Bireysel Bilişim Çözümleri çalışanlarıyla birlikte sürekli gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak müşterilerini memnun etmeyi amaçlar. İşte bu nedenle her geçen gün kendine yeni özellikler ekleyerek Türkiye'nin ve Dünya'nın öncü firmalarından biri olmayı hedeflemekteyiz.

FİRMAMIZ HAKKINDA:

Turuncu Sunucu Kurumsal ve Bireysel Bilişim Çözümleri 2001 yılında Atateknik Servis adıyla web sektörüne giriş yapmıştır. İlk olarak sadece kurumsal firmalara sunucu tabanlı ve sosyal medya danışmanlığı gibi alanlarda destek sağlayarak deneyim kazanmıştır. 2016 yılında İngiltere lokasyon üzerinden Deneme Hosting sağlayarak Turuncu Sunucu bireysel çözümler sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Ogem Teknoloji Projeleri altına katılan Turuncu Sunucu müşterilerine her zaman kaliteli ve uygun fiyatlara hizmet kurmayı amaçlamıştır. Müşteri memnuniyeti Turuncu Sunucu için her zaman çok önemli bir esas olmuş ve müşterileri firmanın gelişmesi ve büyümesinde etkili olmuştur. Hizmet meblağları belirlenirken her zaman adil fiyat koşuluna dikkat edilmiştir ve bu sayede varolan müşterisine uygun hizmetleri uygun fiyatlara sunabilmiş sayılı firmalardan olmuştur. Firmamızın tüm paketleri müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak en uygun fiyata karşılamasına dikkat edilmiştir. Sizlere üst düzey destek ve ücretsiz SSL (CloudFlare SSL) sağlanacaktır ve sitenizi geliştirmenizde ekibimizce destek olunacaktır. Sunucular yüksek performansı yakalaması için optimize edilmiştir ve DDoS Atak koruması, Elektrik kesintilerine karşı Jeneratör ve UPS backup kaynakları bulunmaktadır. Hizmetlerinizin ücretlerini aylık veya yıllık bazda düzenli ödediğiniz sürece söz konusu hizmetler Turuncu Sunucu tarafından müşteriye sağlanacaktır.

SAĞLADIĞIMIZ HİZMETLER:

-Linux Web Hosting
-Windows Web Hosting
-SEO Web Hosting
-Linux CPanel Reseller Hosting
-Plesk Panel Reseller Hosting
-VPS Sunucu Hizmetleri
-VDS Sunucu Hizmetleri
-PHP Kaynak Kurtarma Hizmetleri
-Sosyal Medya Danışmanlığı
-Grafik Tasarım
-Web Tasarım
-Kurumsal Danışmanlık
-Sunucu Bakım & Tamir Hizmetleri
-Alan Adı Tescil


ÖNE ÇIKAN HİZMETLER:
Ekran Alıntısı.PNG


DAHA FAZLASI İÇİN TURUNCU SUNUCU (TURUNCUSUNUCU.COM)


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ:
-www.turuncusunucu.com
-destek@turuncusunucu.com
-0850 304 3208

SOSYAL MEDYADA BİZ:

Youtube
İnstagram
Facebook
#gelecegiinsaeder

Turuncu Sunucu Bir Ogem Teknoloji Projesidir.
logo1-400x128.png
 

Ekli dosyalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum
Üst