chat eczaonline.com

Ücretsiz Seo Analizi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ilk mesaj göndermeyi unutmuşum (alzheimer )başlangıcı var sanırım :S
ama şuan gönderdim analizlerinizi bekliyorum

simsir

Müptela
CiҲ√;862244' Alıntı:
ilk mesaj göndermeyi unutmuşum (alzheimer )başlangıcı var sanırım :S
ama şuan gönderdim analizlerinizi bekliyorum
İlgili cevaplar gönderilmiştir. Gecikme için üzgünüm, bu ara biraz yoğunum. "wRath", "Garber", "Grkm" adlı arkadaşlara da incelemeler gönderilmiştir.

İyi Forumlar,

simsir

Müptela
@SystemXL adlı arkadaşa bilgilendirme mesajı gönderilmiştir.

Arkadaşlar konu altından mesaj gönderdiginizi belirtirseniz daha anlamlı olacak.

Grkm

Şen Üye
Seo analizi yaptırıldı. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum.

Simsir bişey sorucam. Benim yeni sitem indexlendi ancak şöyle bir sorunu var:

Googleda site:www.siteadi.com şeklinde aratınca 8 tane index görünüyor. İsterseniz, aramanızı atladığımız sonuçları içerecek şekilde yeniden yapabilirsiniz. e tıkladığımda 171 tane index gösteriyor (2 dakika öncede 170 gösteriyodu :D)

Bu indexlerde hep tagları indexlemiş görünüyor. Taglara 0,7 değer vermiştim. Şimdi 0,5e düşürdüm. Ancak indexlerde şuanda sadece taglar ve sayfalar indexlenmiş görünüyor. 3-4 gün önce link yapısını değiştirmiştim yazılar o yüzdenmi indexlenmemiş?

simsir

Müptela
Simsir bişey sorucam. Benim yeni sitem indexlendi ancak şöyle bir sorunu var:

Googleda site:www.siteadi.com şeklinde aratınca 8 tane index görünüyor. İsterseniz, aramanızı atladığımız sonuçları içerecek şekilde yeniden yapabilirsiniz. e tıkladığımda 171 tane index gösteriyor (2 dakika öncede 170 gösteriyodu :D)

Bu indexlerde hep tagları indexlemiş görünüyor. Taglara 0,7 değer vermiştim. Şimdi 0,5e düşürdüm. Ancak indexlerde şuanda sadece taglar ve sayfalar indexlenmiş görünüyor. 3-4 gün önce link yapısını değiştirmiştim yazılar o yüzdenmi indexlenmemiş?
Link yapınızın değişmesi ile alakalıdır. Sitemap dosyanızı güncelleyip, google'a tekrar gönderin. Bu arada siteyi pingletebilirsiniz, abartmamak kaydı ile :)

pm gönderdim.. teşekkürler
Gerekli inceleme yapılmıştır. @egalix adlı arkadaşa da incelemesi gönderilmiştir.

Gerçekten Çok Teşekkür Ederim Msn Üzerinden Çok Fazlasıyla ve Samimi Şekilde Yardımcı Oldu...Sorduğum Bütün Sorulara Cevap Vererek Mükemmel Şekilde Yardım Etti..

Tekrar Teşekkür Ederim Hocam..

+Rep Az ama Ne Yazık ki Elimden Gelen Bu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 1)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum