marasli-baskan

Pratik Üye
Onaylı Üye
Uygulama Bootstrap altyapısını kullanarak geliştirilmiş responsiv bir uygulamadır.

Uygulamanın Amacı ve İşlevi Kısacas Şöyle;
Günlük, Haftalık, Aylık fark etmez, yapacağınız işleri veya görevleri önem derecesine göre kaydederek, Yapıldı mı ? Yapılmadı mı ? olaylarını takip edebileceğiniz bir web uygulamasıdır.

Uygulamadan Resimler..

Uygulamaya son olarak Mail gönderme ve Çoklu kullanıcı görev atama özellikleri de eklenmiştir. Güncel halini en yakın zamanda paylaşacağım.

********************************************************************************************************************
********************************************************************************************************************

Arkadaşlar Uygulamaya eklemiş olduğum bazı özellikleri ile birlikte tekrardan FTP ye attım. Kullanıma Hazır. Youtube Kanalıma Abone Olmayı Unutmayınız .
Kısa süre içinde Html, Css, PHP ve MySQL Eğitimlerini yüklemeye başlıyorum.

indirme bağlantısı
  • Mail_gonderiliyor.php sayfasında bulunan mail ayarlarınızı yapmayı unutmayınız.
  • Kullanıcı kayıt edebiliyorsunuz.
  • Kayıtlı kullanıcılara tek tek veya toplu olarak görev ataması yapabilirsiniz.
  • Kullanıcıya giden mail form şeklinde dizayn edilmiştir. (beğeneceğinizi umut ediyorum)
  • Görevler tablosunun hemen üstüne biten işler, devam eden işler vb. butonlar ekledim. rahatlıkla görevlerinizi guruplar halinde görebilirsiniz.
UYGULAMAYA İLK GİRİŞ
admin@webkartali.com
123456 şeklindedir

Alıntı: webkartali

Nginx

Profesyonel Üye
Moderatör
Onaylı Üye
Sms Onaylı
Eski Rumuz
Forumlojist
Düzenli veya yoğun hayatı olan insanlara özel güzel bir script olmuş teşekkürler

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)