etil alkol rp satın al
chat ege.net

Uye Basina 0.30 Ytl Oduyoruz

gunesbjk

Profesyonel
sırketle konustum yaptıgınız uye basına 0.30 ytl odeme yapıoruz odemeler ya 100 uyede bır ya 1 ayda bır yada 15 gunde bır yapılıcaktır yaptıgınız uyelerı gorebılecegınız bı panelınız olucaktır aynı ıpden 2 uye 1 uye sayılıcaktır detaylı gorusmek ıstıyenler profılımdem msn adresimi alabilirler

İyi calısmalar

cinbaba

Profesyonel
kontak bilgileri varmı şirketmisin site adresi nedir biraz daha açarmısın

gunesbjk

Profesyonel
detaylı gorusmek ıstıyenler profılımdem msn adresimi alabilirler

Gereklı acıklamayı yapıcagım

Reklam yapılıcak Sirket www.expekt.com dur sırket bazında yurutulen bı sıstem ama sirkete ben sundum bu projeyı onlarda kabul ettıler odemeler bana aıt ben yapıcam

gunesbjk

Profesyonel
Bu tarz sırketler sadece uye olanların yatırdıkları ucretten komısyon verırler oda soyle ama 100 kısı para yatırdı 10 euro bu eder 1000 euro dımı kaybettıklerını dusunun ama ıclerınden bı kısı cıktı 10 euro yatırdı ve o 10 euroyo 2000 euro yaptı yada 10 euro yaptı cektı parasını ozaman sız ondan para alamıosunuz cunku kaar ortaklıgıdır bahsedılen dıger bı hususda suanda bu tarz alımları durdurdular yani yeni sitelerle anlasma yapmıyorlar ellerındekı anlasmalı sıtelerle devam ettırıyorlar anlasmasını

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet