etil alkol rp satın al
chat eczaonline.com okey oyna gaziantep web tasarım

Uygun Fiyatlarla Size Özel Awbs Temanız Olsun İstermisiniz?

Katılım
10 Eki 2006
Mesajlar
223
Beğeniler
0
#1
Awbs Sisteminiz var ancak temanızdan memnun değilsiniz. Biz sizi dinliyor ve yardımcı oluyoruz. Siz üç adet seçenek sunuyoruz.

Full Awbs Tasarım
Yarı Awbs Tasarım
Hazır Awbs Temaları

Full Awbs Tasarım

Sizi dinliyoruz sizin isteklerinize göre temanızı hazırlıyor ve awbs sisteminize yüklüyoruz. Full Awbs Tasarımda yaptıracağınız temalar sadece size özel olarak yapılacaktır ve sizden başka kimsede bulunmayacaktır. Sadece size özel olucaktır.

Full Awbs Tasarımda Düzenlenecek Dosyalar :

Top
Top Menu
Bottom
İndex
Tüm Alt Sayfalar

Full Awbs Tasarım Fiyatı : Bir Defaya Mahsus 500 YTL

Yarı Awbs Tasarım

Bu tasarım seçeneğimizde sadece anasayfalar düzenlenecektir alt sayfalar düzenlenmeyecektir. Düzenlenecek kısımlar tamamen sizin isteğinize göre düzenlenecektir.

Yarı Awbs Tasarımında Düzenlenecek Dosyalar :

Top
Top Menu
Bottom
İndex

Yarı Awbs Tasarım Fiyatı : Bir Defaya Mahsus 250 YTL

Awbs Hazır Temalar

Tasarım ekibimiz tarafından tasarlanmış ve müşterilerimize sunulmuş tasarım seçenekleridir. Hazır temalar birden çok müşteriye satılabilirler. Eğer hazır temalardan birini sadece siz satın almak isterseniz o temanın yayından kaldırma ücreti ödenecektir. Tema o zamana kadar satılanlar dışında başka kimseye satılmaycaktır.

Satınlan temalarda müşterinin isteğine göre herhangi bir değişiklik yapılmayacaktır. Tema satın alındıktan sonra tüm değişiklikler satın alan müşteriye aittir.

Hazır Tema 1

Awbs Versiyon : 2.4.1
Tema Versiyon : 1.0
Satıldığı Adet : 0

Satış Fiyatı : 75 YTL
Satıştan Kaldır Fiyatı : 200 YTL


Hazır Temalarımızın bazılarının hazırlanması devam etmektedir. Yakında 50 adet tema daha eklenicektir.

www.sunucubs.com

Satış msn adresimiz : satis@sunucubs.com
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum canlı bahis sohbet - - chat
Üst