veri giriş işi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Veri giriş elemanlarına ihtiyacım var. İş bir excel'den kopyalanacak verilerin formlara yapıştırılıp gönderilmesi, ilgilenenlerle paylaşacağım. Bir birimini yapmak yaklaşık 3 dakika alıyor. 12 tanesine 5 YTL ödeyeceğim. Ödemeler banka havalesiyle yapılacak. Şu anda yapılması gereken yaklaşık 1500 birim iş var, dolayısıyla birçok kişi aynı anda çalışabilir.

İlgileniyorsanız PM atın, ayrıntıları açıklayayım. İşin ayrıntılarının forumda paylaşılmamasını rica ediyorum.

maalesef msn'de teker teker anlatmam mümkün değil, yazdığım açıklamayı herkese mesaj olarak gönderiyorum.

genel sorulara burada yanıt vereyim:

belli bir sürede bitmesi gerekiyor mu?
1500 birim işi en fazla 15 kişiyle paylaşacağım. 1500'ü ne zaman tamamlanırsa o zaman bitecek.

DincerAydogdu

Müptela Üye
Bu işi ufak bir tool yazarak yapmak daha akılcı, hızlı ve ekonomik olmaz mı ? Sistematik girişi engelleyen, düzenlenemez faktörler varsa istisna tabi ki. Excel'de form'da dijital öğe olunca akıla bu geliyor.

veri girişini yapanın insan olduğunu kontrol eden imaj kontrolü olduğu için mümkün değil

DincerAydogdu

Müptela Üye
Konu dışı : captcha'nın insan yönelimini arttırması bu yönden çok iyi olmuş, yeni farkettim.

Kolay gelsin arkadaşlar.

şu anda iki arkadaş işe başlamak üzere msn'de bekliyor, 5 kişi olduğunda dolmuş kalkacak :)

sorulara toplu halde cevap vereyim diye bekletiyorum arkadaşları.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)