Video Scripti v3 - Yahoo Video / Google Video / Facebook Video / Youtube

Web_Scripti

Pratik Üye
İYİNET Üyesi
Katılım
3 Eyl 2010
Mesajlar
18
Beğeniler
0
Yaş
32
#1
Scriptin tüm hakları webscripti.com'a aittir. Scriptin tasarımını spider58 arkadaşının tasarımıdır ve scriptimde kullanabilmek için sınırsız tasarım lisansı alınmıştır.

Kısaca Script Hakkında
Günümüzde video siteleri içerik bulmakta zorlanıyor. Uğraşlar sonucu nereye kadar video ekliyebilisiniz ki? Video scriptimiz sadece yahoo ve google videolarıyla çalışmaktadır. Script gerekli yani istenen popüler videoları otomatik ekler. Örneğin; Siteye bir ziyaretçi girdi ve kurtlar vadisi pusu yazıp arattı. Karşısına ilgili video güzel bir şekilde google video da ve yahoo videoda aratıp sitenizde gösterildi. Oradaki hangi videoya tıklarsa ziyaratçi o videoyu hem izler hemde otomatik sizin sitenize videoyu eklemiş olur. Ayrıca
video'nun resminide otomatik hostunuza kaydeder. İsterseniz video eklenirken otomatik etiket sistemini çalıştırıp, site o video için otomatik etiketlerde üretebilir. Buadan anlaşılacağı gibi bu script tamamen uzman anlamda istenilen tüm işlemleri sizin adınız yapacaktır.
Sitenin testi uzun süre yapılmıştır ve hata olasılığı yoktur. Az gelişmiş admin panel yönetimi mevcuttur. Scriptte versiyon atladıkca alan herkes ücretsiz biçimde versiyona atlatabilir.Herkesin Bildiği gibi bazı video siteleri sürekli kapanıyor. Türkiyede kapanmıycak iki site varsa onlarda google ve yahoodur. Kısaca özetlemek istenirse ziyaretçiler içerik aradıkca sitenizdeki içerik artacaktır.

Not:Eğer yahoo veya google değişiklik yaptıysa botunuzun yenisini ücretsiz olarak www.webscripti.com panelinizden indirebilirsiniz) Site tamamen css tasarımdır ve kolayca tasarımını sizde değiştirebilirsiniz.

Bundan önce Tam otomatik Yahoo, Google ve dizi botu vardı. Bu seferde yarı otomatik youtube botunu yapmış bulunmaktayım.

Yahoo ve google botunu kısaca anlatacak olursam : Sitenizde bir ziyaretçi arama yaptı hemen siteniz video.yahoo.com ve video.google.com da arama yapıp sonuçları sizin sitenizin videolarıymış gibi gösteriyor. ve ziyaretçi oradan bir videoyaya tıklarsa o video artık sizin veritabanınıza yerleşiyor ve resminide sunucunuza çekiyordu.

Şimdi eklenen bot ise youtube botu bu bot ise tam otomatik değil. Yani admin panelinde arama yapıyorsunuz ve çıkan sonuçlar üzerinde ister değişiklik yapıp ister değiştirmeden videoları ekliyebilirsiniz. Bu botun farkı şudur : proxy ler üzerinden girer ve sitenizde youtube videolarını proxy üzerinden oynatır. Böylelikle dns si youtube kapalı olan kişilerde rahatça videoları izleyebilir. Vatana Millete Hayırlı Uğurlu olsun
02.09.2010 Yenilik
+ Facebook Botu çıkmıştır. Hemen hemen Youtube botuyla aynı şekilde çalışmakta. Admin panelinden içerikler ekleniyor. Youtube botunda arama usuluyle ekleniyordu facebook botunda facebook adresini girerek ekleniyor. Bütün tarayıcılarda sorunsuz izlenmektedir.
Youtube Botu ekran görüntüsü
Youtube botuyla eklenmiş sıradan bir içerik

Admin Panelinden Görüntüler
+ Admin İndex (Oto Sistemi Etiket Aç/Kapa)
+ Reklam Yönetimi
+ Video Düzenleme (Yeni eklen videoları kolay düzenleme)
+ Kategori Aç / Sil
+ Yorum Onaylama
+ Site Ayarı
+ Youtube Botu

Lütfen Admin paneli için p.m. isteyiniz.Msn : destek@webscripti.com akşamları 21:00 - 03:00 arası çevrimiçiyim. 7/24 *** pm bakıyorum.
Fiyat : 99 TL (Pazarlıksız, Garanti Bankası)

Kullanım : Sitenize arama yapıldıkça videolar otomatik olarak eklenir ve bu videoların sitenizde kategorisini belirtmeniz gerekmektedir. Belirtmediğiniz süreçte videolar yeni videolar bölümünde bekler. siz panelden kategorisine taşıma işlemi yapmalısınız. taşıma işlemi sırasında toplu bir biçimde video adını, açıklamasını ve etiketleri düzenliyebilirsiniz. Sitedeki reklamları, etiket sistemini, yorumları, videoları, kategorileri v.s. kolayca admin panelinden yönetebilirsiniz.

Diğer Scriptlerimiz
1-) Arkadaşlık scripti
2-) Mafya online oyun scripti
3-) Firma rehberi scripti
4-) İzdivaç scripti
5-) Oyun scripti
6-) Webbot scripti
7-) Alış-veriş Scripti

Script Tanımlama Özeti : Kısaca video aratınca çıkan sonuçlardan hangisine tıklarsa ziyaretçi o video sitenize eklenir. yahoo video ve google video dan aratma yapılmaktadır. 1. video yahoo, 2. video google, 3. video yahoo, 4. video google olacak şekilde sırayla sonuçlar diziliyor. Maksat aranan kelimeyle alakalı sonucu düzgün verme olasılıgını arttırmaktır. Ortalama sitenizde 1000 tekil olunca kendi kendine sistem 200 video ekleyecektir. Sizin tek yapmanız gereken bu scripti alıp, site açarak reklam alanlarınızı doldurmaktır.

Not : Scripti aldıktan sonra üstüne gelicek tüm versiyonlar ücretsizdir.
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Üst