etil alkol rp satın al
chat ege.net

Windows 8 başlat menüsü nasıl eklenir

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
Katılım
14 Şub 2009
Mesajlar
9,784
Beğeniler
310
#1
Windows8 başlat menüsü nasıl eklenir ? Windows8 başlat menüsü nasıl kişiselleştirilir ?


Windows 8′e zorunlu geçiş

Özellikle yeni bilgisayarlar ile gelen Windows 8 işletim sistemi, birçok kişinin kabusu olmuş durumda. Windows XP’den, Windows 7′ye zorunlu geçiş yaptıran Microsoft, aynı zorunluluğu Windows 8 içinde yapmış gibi görünüyor. Alışkanlıklardan vazgeçmek zor olunca, haliyle yeni bir işletim sistemine alışmakta zor oluyor. Son zamanlarda, piyasaya yeni ürünlerini sunan firmalar, Windows 7 için driver ( sürücü ) desteği vermeyince, Windows 8′e geçiş zorunlu hale geliyor.

Hal böyle olunca, Windows 8′e alışmayada mecbur durumda kalıyoruz. O halde, Windows 8′den en verimli şekilde nasıl faydalanırız bunun üzerinde duralım. İlk etapta, hemen hemen herkesin ortak sorunu olan, Windows 8 başlat menüsü sorununu çözüme ulaştıralım.

Windows 8 başlat menüsü eklemek

Bilgisayar kullanıcılarının birçoğuna göre, kullanım kolaylığı büyük bir önem taşıyor. Bunun için ise ” Başlat menüsü ” olmazsa olmazlardandır. Windows 8 ile kaybolan bu özellik, genç girişimcilerin sayesinde tekrar kazandırılmış. Şimdi sizlere bir programdan bahsedeceğiz. Bu programı kurduğunuzda, sizinde bir ” Windows 8 başlat menünüz ” olacak. İlk olarak aşağıdaki adresten ilgili programı indirin.

Windows 8 başlat menüsü programı indir

Programı indirdikten sonra, kurulumu yapın. Sonrasında, programın ayarlarını yapabileceğiniz bir menü çıkacak karşınıza.Windows8 başlat menüsü ayarları

Burada yer alan sol bölümden, program ayarlarını yapabilirsiniz. İsterseniz başlat menüsü sembolünü, renklerini, yazı tipini değiştirebilir, menü içerisinde yer almasını istediğiniz bağlantıları ayarlayabilirsiniz. Artık sizde ” Windows 8 başlat menüsü ” ‘ne sahipsiniz.

Kaynak : http://www.wmtv.net/windows8-baslat-menusu-eklemek.html
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum canlı bahis sohbet - - chat
Üst