Yeni Alexa Grubu

reklamsiz

Profesyonel Üye
İYİNET Üyesi
Merhaba arkadaşlar,
ufak bir alexa grubu kurmaya karar verdim.. En az 3 kişi olduğunda dolaşım başlayacaktır.. Gruba alım 8 kişi olacaktır.. Umarım herkese hayırlı olur.. Dolaşım yapmayacak olan varsa hiç gelmesin lütfen.

Dolaşımlar günlük 10 dakika olacaktır.

1) www.filmciniziz.com
2) www.petersemlak.com
3) www.skyturk.net
4) www.divxfrm.net
5) alım var
6)www.fatihatasoy.com
7) alım var
8) cocux.com
9) www.kadinaozgu.com
10) www.turkisletmerehberi.com
11) www.torrenthane.in
12) alım var
13) alım var

Grup 16.08.2011 tarihinde güncellenmiştir gruptan çıkarılanlar dolaşımları gerçekten yapacaksa tekrar kapımız açık yok değilse lütfen gelmesinler.

reklamsiz

Profesyonel Üye
İYİNET Üyesi
www.bolubeyi.net ile ben de katılıyorum. Günde kaçar dakika dolaşım olacak? Ayrıntıyı da yazarsanız sevinirim.
Siteleriniz eklendi.Günlük 10 dk dolaşım olacaktır dileyen beğendiği içeriğe yorumda atabilir bunda bir zorlama yok fakat günde 10 dakika dolaşım yapılması şart.

Dolaşım başlamıştır 10:46

Dolaşım Tamamlanmıştır : 11:00

crazii_78

Profesyonel Üye
İYİNET Üyesi
www.emmanuelemenike.net uygunsa ekle lütfen birde grupdaki bütün siteleri 10 dakika mı dolaşacaz bu işin yabancısıyım yanlış yapmayım diye soruyorum

Ekleme: benim kota doldu yine yazmayn beni :(

reklamsiz

Profesyonel Üye
İYİNET Üyesi

eklenmiştir lütfen dolaşıma başlayınız.

www.emmanuelemenike.net uygunsa ekle lütfen birde grupdaki bütün siteleri 10 dakika mı dolaşacaz bu işin yabancısıyım yanlış yapmayım diye soruyorum

Ekleme: benim kota doldu yine yazmayn beni :(

Yeni Eklenen Sitelere Dolaşım Başlamıştır..
(Dolaşım Tamamlandır : 19:20)

Ekleyim mi sizi ? Bütün siteleri açarsınız siteleri gezersiniz. a sitesine 10 dk b sitesine 10 dk değil.

Yenile

Pratik Üye
İYİNET Üyesi
30 dakikalık dolaşım yaptım bugün, 15 dakika öğlen gibi, 15 dakikada şimdi, yeni bir pencerede açıyorum ve her 3-5 dakikada bir f5 yapıyorum herkez aynı özeni gösterirse sevinirim...

reklamsiz

Profesyonel Üye
İYİNET Üyesi

Bolu Beyi

Müptela Üye
İYİNET Üyesi
Özenle bugünkü dolaşımı tamamladım. Arkadaşlar sadece bir sayfayı açıp 10 dk beklemeyin lütfen, farklı linklere tıklayın. Şahsen ben öyle yapıyorum. Bugünkü ziyaretçi sayımda da baya bi artış var. Dürüst olduğunuz için teşekkürler...

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 1)