chat eczaonline.com yazılım uzmanı

Yeni Alexa Grubu

reklamsiz

Profesyonel
Merhaba arkadaşlar,
ufak bir alexa grubu kurmaya karar verdim.. En az 3 kişi olduğunda dolaşım başlayacaktır.. Gruba alım 8 kişi olacaktır.. Umarım herkese hayırlı olur.. Dolaşım yapmayacak olan varsa hiç gelmesin lütfen.

Dolaşımlar günlük 10 dakika olacaktır.

Grup 16.08.2011 tarihinde güncellenmiştir gruptan çıkarılanlar dolaşımları gerçekten yapacaksa tekrar kapımız açık yok değilse lütfen gelmesinler.

Yenile

Pratik Üye
Aslında kilitleri ve pencereleri çıkarmak için harika bir ihlal aracı.

Her nasılsa, Irak'taki birkaç Denizci onlara hak kazandı ve operasyon sırasında taktik setlerinin bir parçası oldular.

Tüm havalı oyuncaklar gibi, diğer çocuklar da onları görmeye başladı ve kendilerinden birini istedi, bu yüzden yakında koalisyon birliklerinin olduğu her yerde ortaya çıktı.

ile ben de katılıyorum. Günde kaçar dakika dolaşım olacak? Ayrıntıyı da yazarsanız sevinirim.

reklamsiz

Profesyonel
Siteleriniz eklendi.Günlük 10 dk dolaşım olacaktır dileyen beğendiği içeriğe yorumda atabilir bunda bir zorlama yok fakat günde 10 dakika dolaşım yapılması şart.

Dolaşım başlamıştır 10:46

Dolaşım Tamamlanmıştır : 11:00

Bununla birlikte, Orta Doğu’dakiler Amerikan Vahşi Batı’nın hikayelerini dinleyenler de dahil olmak üzere pek çok akılda, bu düşünceleri gündeme getirdi:

bilteksis

Profesyonel
O hepimizin merak ettiği kişi olmak istiyor. Aslında inek / inek halinin geldiğini görebildiğimiz adam.

Çocukken zorbalık edildi. Aslında bir noktada neredeyse dövüldü.

O bir yazılımcıydı. Video oyunları programlayarak başladı. Başarılı bir online ödeme şirketine (PayPal) taşındı.

crazii_78

Profesyonel
Sonra, biraz açık olmak için, bilim kurgu / bilgisayar meraklılarına ciddi bir tombul veren bir şey yapmaya karar verdi: ROCKETS yapmak için bir şirket kurdu. MARS’e gitmek için. MARS'yi korkutuyorsun.

reklamsiz

Profesyonel
Yeni Eklenen Sitelere Dolaşım Başlamıştır..
(Dolaşım Tamamlandır : 19:20)

Ekleyim mi sizi ? Bütün siteleri açarsınız siteleri gezersiniz. a sitesine 10 dk b sitesine 10 dk değil.

Yenile

Pratik Üye
30 dakikalık dolaşım yaptım bugün, 15 dakika öğlen gibi, 15 dakikada şimdi, yeni bir pencerede açıyorum ve her 3-5 dakikada bir f5 yapıyorum herkez aynı özeni gösterirse sevinirim...

anaxagoras

Profesyonel
Sonra, biraz açık olmak için, bilim kurgu / bilgisayar meraklılarına ciddi bir tombul veren bir şey yapmaya karar verdi: ROCKETS yapmak için bir şirket kurdu. MARS’e gitmek için. MARS'yi korkutuyorsun.

crazii_78

Profesyonel
Diğer CEO'ların aksine, Musk kusurlarla doludur ve taraftarlar bunu sever. (Mali açıdan önyargılı) gazeteler bu kusurlardan dolayı onu vurduğunda, taraftarlar onu savunuyor.

Apple ve Samsung gibi şirketlerle, hayranlarının sevmediği şirketin sert yönlerini eleştiriyor.

Musk ile eleştirmenler, hayranların sevdiği bir yönü temel alıyor. Din ve politikada olduğu gibi, şiddetle savaşırlar.

reklamsiz

Profesyonel
ekleniştir.. lütfen dolaşıma başlayın yeni eklenen sitelerde dolaşım başlamıştır
(yeni eklenen sitelerde dolaşım tamamalanmıştır) 20:55

aliraci

Profesyonel
En son ne zaman biri başarılı bir yeni otomobil şirketine başladı?

Yapması kolay değil… aslında onlarca yıl oldu, insanlar denediler, başarısız oldular… Elon Musks arabaları farklı - elektrikli…… hareketli arabaların sadece yüzde onuna sahiplerdi. yüzlerce küçük pilden üretilir, içlerinde sıvı soğutma manifoldları bulunur… güçlü bir elektrikli motor ve bu ağır arabalar deli gibi yanarlar… ve tanklar gibi inşa edilirler…

reklamsiz

Profesyonel
son olarak sizi ekledim başka alım yoktur lütfen dolaşıma başlayın sizin sitenize başlıyorum dolaşmaya..

Dolaşımlarını yapmayan arkadaşlar lütfen tamamlasın..

dolaşım tamamlandı..

Özenle bugünkü dolaşımı tamamladım. Arkadaşlar sadece bir sayfayı açıp 10 dk beklemeyin lütfen, farklı linklere tıklayın. Şahsen ben öyle yapıyorum. Bugünkü ziyaretçi sayımda da baya bi artış var. Dürüst olduğunuz için teşekkürler...

dinamikdivx

Profesyonel
En son ne zaman biri başarılı bir yeni otomobil şirketine başladı?

Yapması kolay değil… aslında onlarca yıl oldu, insanlar denediler, başarısız oldular… Elon Musks arabaları farklı - elektrikli…… hareketli arabaların sadece yüzde onuna sahiplerdi. yüzlerce küçük pilden üretilir, içlerinde sıvı soğutma manifoldları bulunur… güçlü bir elektrikli motor ve bu ağır arabalar deli gibi yanarlar… ve tanklar gibi inşa edilirler…

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 2)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet