etil alkol rp satın al
chat eczaonline.com

Yeni ortaklık programı

N

nettehayat

#1
www.nettehayat.com sitemiz yakın zaman içerisinde ücretli üyelik sistemine geçecek ve webmasterlar için ortaklık programına başlanacaktır. Ortaklık sistemi şu anda hazırlık aşamasındadır. [email protected] msn adresini ekleyip ön başvurular yapabilir, oluşturulacak ortaklık sistemi hakkında bilgi alabilir ve önerilerde bulunabilirsiniz.

Saygılarımla
 
N

Naruto

#2
forum yeniden kirleniyor her konu 2 kere açılsın ne güzel ortaklık dediğiniz nedir ? sitenizin 10 hiti yok daha neyin ortaklığından bahsediyorsunuz =)
 
N

nettehayat

#3
Sitemizin şu anda günlük 4.000-5.000 tekil hiti bulunmaktadır. Bu rakam yüksek bir rakam değil tabi ki zaten ortaklık programının amacıda webmasterların para kazanması ve reklam verenin üye kazanması değilmidir? Foruma yeni üye olduğumdan dolayı malesef forum kuralları hakkında fazla bir bilgim bulunmamaktadır iki başlığıda ilgili gördüğüm için gönderdim rahatsız edici bir durumsa yöneticilerden diğer alandaki başlığın kapatılmasını rica ederim.

Saygılarımla
 

selim61

Onaylı Üye
Katılım
10 May 2006
Mesajlar
5,301
Beğeniler
13
Konum
<?=selim61?>
#4
Tekil hitiniz aynı konuyu iki kere açma hakkını size vermiyor.
www.nettehayat.com dan 2-3 ay önce programı indirip denedim.O zamanlar iki kişi biz girmiştik toplamda 5 kişi vardı :) , alanında 1 numaradır.
Fakat tanıtım amaçlı daha ciddi, gelişmiş ve geniş anlatıcı tanıtımlar yaparsanız sizin için daha iyi olucaktır.Ortaklık programından daha yararlı olucaktır ve reklamı burda değil büyük ve kendini ispatlamış sitelerde deneyiniz.Bu forumdan hiçbir webmaster programı indirip kuracağını sanmıyorum(yanlış anlamayın hitap ettiğiniz kitle burası deil)
 
N

nettehayat

#6
Amacımız burda reklam yapmak değildir. Sitemizde haziran ayı içerisinde değişiklikler yapılacaktır. Bu değişikliklerden biride webmasterlar için yeni bir kazanç kapısı olabilecek ortaklık sistemidir. Bu ortaklık sistemini oluşturulurken siz webmasterlarında fikrini almak istiyoruz olay bundan ibarettir. Sitemizin hitiyle 2 konu açmanın hiç bir ilgisi yoktur, dediğim gibi foruma yeni üye olduğumdan bazı kuralları bilmiyor olabilirim diğer konuyu zaten yönetici tarafından silinmiş durumda. Verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.

Saygılarımla
 

Mepring

Profesyonel
Katılım
18 Şub 2007
Mesajlar
350
Beğeniler
0
#7
Amacımız reklam yapmak degildir :) ne demek? reklam yapmadan nasıl var olacaksınız? biri size bir söz söyledi diye asıl amacınızı unutacaksanız webmasterlarıda ileride unutursunuz :)
 
N

nettehayat

#8
İlginç konuşmalar oluyor ve anlamakta güçlük çekiyorum gerçekten. Amacımız reklam yapmak değil dediğim yazının bir üstündeki yazıyı okuyacak olursanız ne demek istediğimi daha rahat anlarsınız sanırım. Burada webmasterlara yönelik bir reklam yapmak istemediğimi söylemek istiyorum.

Bu forumdan hiçbir webmaster programı indirip kuracağını sanmıyorum(yanlış anlamayın hitap ettiğiniz kitle burası deil)
Saygılarımla
 
Katılım
12 Nis 2007
Mesajlar
1,082
Beğeniler
0
#9
http://www.nettehayat.com/user/EditProfile.aspx adresinde hata var belirtmek isterim. guzel bir platform hayırlı olsun bazı tasarım ve kodlama eksiklikleri giderilirse daha güzel olur sanırım. Yolunuz açık olsun.

Server Error in '/' Application.
Runtime Error
Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="Off"/>
</system.web>
</configuration>


Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.

<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/>
</system.web>
</configuration>
 
N

nettehayat

#10
Uyarınız için teşekkürler sorun çözülmüş durumdadır. Yeni site tasarımımız yapım aşamasındadır.
 
Katılım
12 Nis 2007
Mesajlar
1,082
Beğeniler
0
#11
sorun devam etmektedir. FF ile deneyin bir de.. umarım yeni versiyon daha güzel olur. kolay gelsin
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum canlı bahis sohbet - - chat
Üst